Call Of Duty Mobile فصل 1 آلیس، دیوانه کلاهک‌دار و سیندرلا را به زره‌هایی با مضمون افسانه اضافه می‌کند.فصل اول سال جدید یک تم افسانه ای را به Call of Duty Mobile می آورد. ندای وظیفه آخرین پست وبلاگ جزئیات آنچه بازیکنان می توانند برای فصل 1 انتظار داشته باشند، از جمله پوسته های اپراتور با مضمون فولکلور و نقشه های سلاح، پاس نبرد کاملاً جدید و موارد دیگر را شرح می دهد.

Call of Duty Mobile Season 1: Soldier's Tale در 10 ژانویه ساعت 4 بعد از ظهر به وقت PT / 7 بعد از ظهر به وقت شرقی می رسد. این فصل جدید شامل یک پاس نبرد کاملاً جدید با 50 طبقه از آیتم‌های رایگان و ممتاز، از جمله پوسته‌های اپراتور جدید، طرح‌های اولیه سلاح، نقاط CoD و لوازم آرایشی مختلف با مضمون داستان‌های پریان محبوب است.

ویژگی های برجسته رده های پاس رایگان نبرد شامل یک آیتم تاکتیکی جدید و یک تفنگ تک تیرانداز است. آیتم جدید Trip Sensor Tactical در سطح 14 باز می شود و برای ایجاد تله در برابر دشمنان استفاده می شود. در سطح 21، بازیکنان اسلحه جدید LW3-Tundra Sniper Rifle را باز می‌کنند، یک سلاح اکشن با پیچ و مهره که قادر به کشتن یک تیر است.

پاس ممتاز The Soldier's Tale شامل پوسته‌های اپراتور Alice، Mad Hatter و Queen of Hearts است. طرح‌های اسلحه مضامین افسانه‌ای مشابه با طرح شعر کاترپیلار برای مسلسل استریکر، غرش اژدها برای تفنگ تهاجمی ICR، طرح سرزنش ملکه سرخ برای تک‌تیرانداز جدید LW3-Tundra و موارد دیگر دارند.

نقشه اضافه شده برای فصل 1 اتریوم است که یک نقشه کوچک است که در اصل در Modern Warfare 2019 معرفی شده است. همچنین یک رویداد فصلی جدید به نام 1001 Blades وجود دارد. بازیکنان می‌توانند برای تکمیل ماموریت‌ها کار کنند تا آیتم‌های Steel و Bronze Dagger را به دست آورند و به آن‌ها اجازه می‌دهد در مسیر پاداش پیشرفت کنند. آیتم‌های رایگانی که برای کسب در دسترس هستند عبارتند از: طرح سلاح انتقام‌جویی دیوانه برای تفنگ تهاجمی FFAR 1 و پوست اپراتور رویال سرباز برای Zero.

بخوانید  امکان عرضه نسخه 8 گیگابایتی کارت گرافیک RTX 4060 Ti در ماه جاری

مانند همیشه با به‌روزرسانی‌های فصلی، بازیکنان می‌توانند در فصل 1 محتوای بیشتری و کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشند، از جمله چالش‌های فصلی جدید، بسته‌های موجود در فروشگاه و موارد دیگر.

چند بسته فروشگاهی برای فصل 1 نشان داده شده است، از جمله Templar Wolfen Raider Pack با پوست اپراتور با تم گرگ و بسته شیشه‌ای Fiona St. George: Shattered Glass با پوسته اپراتور سیندرلا زره پوش.

به‌روزرسانی میان‌فصل برای MW3 و Warzone نیز در این ماه ارائه می‌شود و سلاح‌های بیشتر، نقشه MP جدید، بازی رتبه‌بندی شده و حالت‌های بازی جدید را به همراه دارد.

تحریریه مجله بازی یک گیمر