Call Of Duty: How To Tactical Nuke در Warzone 2


Warzone 2.0 با نقشه جدید Al Mazrah به صورت زنده پخش می شود، و نبرد رویال بازی Tactical Nuke killstreak نمادین Call of Duty را به بازی اضافه کرده است. کسب چیزی به قدرتمندی یک بمب هسته ای آخر بازی یک پاداش قدرتمند است، بنابراین هدف بسیار دشواری است. رسیدن. در اینجا، ما شما را از طریق تمام مراحل مورد نیاز برای حمله اتمی المزره به تنهایی راهنمایی می کنیم.

چگونه در المزره برنده بمب اتمی شویم

نقشه منطقه جنگ المزره
نقشه منطقه جنگ المزره

قبل از اینکه حتی بتوانید مراحل پیچیده برای به دست آوردن یک کشتار تاکتیکال هسته‌ای را شروع کنید، ابتدا باید به شاهکار دشوار کسب پنج برد متوالی در Warzone 2 دست پیدا کنید. هنگامی که پنج برد متوالی خود را به دست آورید، ششمین مسابقه شما تلاش قهرمانی را به شما خواهد داد. . قرارداد.

قرارداد قهرمانی

کوئست را فعال کنید

در شروع بازی ششم شما، نقشه Warzone سه لوگوی زرد رنگ Warzone را نشان می‌دهد و همه آنها نسبتاً نزدیک به هم قرار خواهند گرفت. یکی از این سه مورد را انتخاب کنید و کوئست برای شما فعال می شود.

کوئست قهرمان می گوید: “هسته ای را جمع کنید و منطقه جنگی را نابود کنید.” این هدف قرارداد از شما می‌خواهد که آیتم‌های دوره‌ای مورد نیاز برای مونتاژ هسته‌ای را پیدا کنید، و همه این‌ها باید قبل از پایان بازی انجام شوند.

موارد را پیدا کنید

یک نشانگر هدف با چهار دایره ظاهر می شود و شما باید منتظر بمانید تا هر دایره در طول بازی پر شود و یک مورد روی نقشه نشان داده شود. به مکان مشخص شده بروید و متوجه خواهید شد که اولین عنصر بریلیم است. هنگامی که شما یا هم تیمی‌تان بریلیوم را جمع‌آوری کردید، هر کسی که آن را در دست دارد، برای بقیه مسابقه به‌طور دائمی با تاج Most Wanted علامت‌گذاری می‌شود.

توجه داشته باشید: این یک تاج طلایی Most Wanted به جای تاج قرمز معمولی است که نشان می دهد شما در حال تلاش برای مونتاژ هسته است. هر کسی که با کوئست آشنا باشد دقیقاً می‌داند که دارید چه می‌کنید.

پس از به دست آوردن بریلیم، باید منتظر بمانید تا عنصر بعدی آشکار شود و فرآیند را برای بدست آوردن پلوتونیوم تکرار کنید. هر کس پلوتونیوم را بگیرد تا پایان مسابقه شروع به آسیب دائمی می کند. این باعث از بین رفتن صفحات زره می شود و به تدریج به حامل آسیب می رساند. همچنین به همه هم تیمی های نزدیک آسیب می رساند.

آخرین عنصر از سه عنصر فاش شده تریتیوم خواهد بود و تا آخر بازی با رادار گیر کرده اپراتور را تحت تاثیر قرار می دهد. دقیقاً مانند آسیب تشعشع، این نیز بر تمام اعضای تیم نزدیک تأثیر می گذارد.

حالا شما سه آیتم لازم برای تاکتیکال نوک را در اختیار خواهید داشت و فقط باید منتظر بمانید تا سایت بمب آشکار شود، که در شروع دایره چهارم اتفاق می افتد. یادآوری، شما انجام می دهید تا هنوز تحت تأثیر همه عناصر باشد در طول این زمان.

به دست آوردن هر سه آیتم همچنین باعث یک رویداد عمومی فرار از زندان می شود، به این معنی که همه بازیکنان مرده و تماشاگر به مسابقه بازگردانده می شوند. همچنین به این معنی است که اگر در کنار تماشاچیان مجمع هسته‌ای هستید، می‌خواهید در آنجا بمانید، زیرا شانس مبارزه برای پیروزی خواهید داشت.

مونتاژ بمب هسته ای

در شروع فروپاشی دایره چهارم، یک هواپیما بر فراز آن پرواز می کند و بمب را روی نقشه می اندازد. به عنوان یک نماد هسته ای علامت گذاری شده است و زمانی که بمب به نقشه برخورد کرد، یک تایمر 5 دقیقه ای خاموش می شود.

به محل آن بروید و با دستگاه تعامل کنید تا مواد جمع آوری شده را در آنجا قرار دهید. این فرآیند مونتاژ تمام اثرات منفی را از آیتم ها حذف می کند و یک شمارش معکوس 2 دقیقه ای برای انفجار آغاز می کند.

همه می دانند که هسته اتمی کجاست و شما باید با آنها بجنگید. غیرفعال کردن هسته‌ای مانند حالت جستجو و نابودی چندنفره عمل می‌کند، جایی که شما با یک سایت بمب ارتباط برقرار می‌کنید و خنثی کردن آن چند ثانیه طول می‌کشد. اگر خنثی نشود، یک پایان بازی Tactical Nuke را آغاز می کند.

شکست به این معنا نیست که باید از نو شروع کنید. خوشبختانه، اگر در قرارداد Champion’s Quest شکست بخورید، دو تلاش دیگر برای تکمیل آن خواهید داشت. در غیر این صورت، برای بردن دوباره قرارداد، باید به 5 برد پیاپی امیدوار باشید.

جوایز تلاش قهرمان

تکمیل کوئست به شما و تیمتان پاداش هایی فراتر از XP و حق بالیدن دارد. شما با یک صفحه ویژه پیروزی Champion’s Domination، و همچنین یک کارت تلفن، نشان، برچسب، و جذابیت سلاح منحصر به فرد با مضمون هسته ای پاداش خواهید گرفت.

نکاتی برای برنده شدن در بازی هسته ای

یک هلیکوپتر بگیرید تا شما و تیمتان را به اطراف ببرد، که می تواند به شما کمک کند ایمن بمانید و مکان یابی هر آیتم را آسان تر کند. آنها را تا حد امکان بچسبانید تا از پوشنده (ها) در برابر عوامل محافظت شود. شما می توانید انتخاب کنید که چگونه می خواهید آن را بازی کنید. یک نفر می تواند آیتم ها را بگیرد و تسلیم اثرات شود، یا می توانید آنها را بین هم تیمی های خود تقسیم کنید.

از زمان انتظار بین نمایش اقلام استفاده کنید و در مکان‌های ساکت و دور از نقاط اصلی مورد علاقه غارت کنید. از حداقل یک نفر بخواهید اقلامی مانند میله ها و بشقاب های زرهی را در کوله پشتی خود ذخیره کند تا بشقاب ها و میخ های کافی برای زنده ماندن شما وجود داشته باشد.

همچنین احتمالاً برای تعمیر و سوخت گیری به پمپ بنزین ها نیاز خواهید داشت که با فرود روی پشت بام پمپ بنزین به راحتی می توانید این کار را انجام دهید. یک هم تیمی همچنین می تواند قوطی های گاز را در کوله پشتی خود حمل کند تا شما در حال حرکت بنزین بزنید.

این یک تلاش بسیار دشوار برای تکمیل خواهد بود، اما امیدواریم این راهنما به شما کمک کند تا یک هسته تاکتیکی را فعال یا متوقف کنید تا مسابقه خود را به پایان برسانید.

اگر در این بازی تازه کار هستید، ممکن است بخواهید با راهنمای نکات Warzone 2.0 ما برای مبتدیان شروع کنید. ما همچنین یک راهنمای مبتدی برای حالت DMZ داریم. یک سلاح جدید را می توان برای استفاده در Modern Warfare 2 و Warzone 2.0 باز کرد، و در اینجا راهنمای ما برای باز کردن قفل تفنگ تهاجمی M13B در DMZ است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.