Call Of Duty: Black Ops 6 یک نسخه Day-One Game Pass برای سطح جدید نیست

مایکروسافت اخیراً افزایش قیمت Xbox Game Pass و سطح جدیدی از سرویس اشتراک محبوب را اعلام کرده است. اگر قبلاً برای برنامه اشتراک ثبت‌نام کرده‌اید یا قبل از اینکه Black Ops 6 در اواخر سال جاری عرضه شود، ثبت‌نام کنید، در اینجا چند نکته کلیدی وجود دارد که باید بدانید.

برای شروع، سطح جدید Game Pass، Game Pass Standard (15 دلار در ماه)، از روز اول شامل Black Ops 6 یا هر بازی دیگر مایکروسافت به عنوان عناوین راه اندازی نخواهد شد. با این حال، اعضای Game Pass Standard همچنان به کتابخانه‌ای از صدها بازی و همچنین امتیازاتی مانند دسترسی چند نفره و تخفیف‌ها دسترسی دارند. همچنین این امکان وجود دارد که تمامی بازی های شخص اول مایکروسافت در سایر سطوح Game Pass در دسترس باشند در نهایتفقط می دانیم که فوراً برای Game Pass Standard نخواهد بود.

در حال پخش: Call Of Duty: Black Ops 6 – هر آنچه که تاکنون باید بدانید

اعضای Xbox Game Pass Core (ماهانه 10 دلار) همچنین در زمان راه اندازی به Black Ops 6 دسترسی نخواهند داشت. اگر قبلاً مشترک کنسول Xbox Game Pass هستید، می‌توانید Black Ops 6 را در هنگام راه‌اندازی با اشتراک خود بازی کنید، مشروط بر اینکه پرداخت‌های خودکار را فعال کرده باشید و پس از انتشار Black Ops 6 در ماه اکتبر، مشترک باقی بمانید. با این حال، این سطح اشتراک دیگر برای مشترکین جدید در دسترس نیست.

اعضای Xbox Game Pass Ultimate (20 دلار در ماه) در هنگام راه اندازی به Black Ops 6 دسترسی خواهند داشت، همانطور که مشترکان PC Game Pass (12 دلار در ماه) دسترسی خواهند داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر، به تفصیل GameSpot در مورد سطوح عضویت جدید Game Pass و تمام مزایا و مزایا مربوط به هر کدام دقت کنید.

Black Ops 6 در 25 اکتبر منتشر خواهد شد و انتظار می رود در میان عناوین پرفروش سال 2024 قرار گیرد. تعداد بازیکنان نیز ممکن است از سطح عادی فراتر رود، زیرا تعداد زیادی از افراد بدون شک به جای خرید مستقیم، بازی را از طریق Game Pass بازی خواهند کرد. ممکن است در مورد نسخه‌های قبلی در سال‌های گذشته چنین باشد. Black Ops 6 علاوه بر عرضه برای ایکس باکس و رایانه های شخصی، بر روی کنسول های پلی استیشن نیز عرضه خواهد شد.

بخوانید  مایکروسافت فناوری DirectSR را در GDC 2024 معرفی خواهد کرد

Activision جزئیات بیشتری در مورد Black Ops 6 در رویداد Call of Duty Next در ماه آگوست به اشتراک خواهد گذاشت، بنابراین برای اطلاعات بیشتر GameSpot را بررسی کنید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر