Call of Duty: Black Ops 6 اندازه چشمگیری دارد

وب سایت ایکس باکس اشاره می کند که بازی Call of Duty: Black Ops 6 روی کنسول ها به بیش از 300 گیگابایت فضای ذخیره سازی نیاز دارد.

در جریان کنفرانس ایکس باکس، اکتیویژن جزئیات بیشتری از بازی را از طریق تریلر بازی Call of Duty: Black Ops 6 به اشتراک گذاشت. حال در میان آخرین اخبار بازی، متوجه شدیم که وب سایت ایکس باکس به اندازه بازی اشاره کرده است. Call of Duty Black Ops 6 بیش از 300 گیگابایت فضای کنسول ایکس باکس شما را اشغال می کند.

وب سایت ایکس باکس بیان می کند که کاربران کنسول برای نصب Call of Duty: Black Ops 6 به 309.85 گیگابایت فضای رایگان نیاز دارند. بازی های Call of Duty معمولاً ردپای زیادی دارند، اما نیاز به این مقدار فضای نصب واقعاً تعجب آور است. البته به نظر می رسد که این پوشه به کل دفتر مرکزی Call of Duty که شامل محتوایی مانند Warzone است، مرتبط است.

بازی Call of Duty: Black Ops 6 در تاریخ 4 آوریل 1403 (25 اکتبر 2024) برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و سری ایکس باکس در دسترس است. Xbox Series S. Black Ops 6 نیز به Game Pass می آید و کاربران این سرویس اشتراکی می توانند از همان روز عرضه بازی را تجربه کنند.

نظر کاربران یک گیمر در این مورد چیست؟

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  حجم و زمان دانلود بازی انحصاری Rise of the Ronin اعلام شد