Call of Duty: Black Ops 6 اندازه چشمگیری دارد

وب سایت ایکس باکس اشاره می کند که بازی Call of Duty: Black Ops 6 روی کنسول ها به بیش از 300 گیگابایت فضای ذخیره سازی نیاز دارد.

انتشار رسمی Activision در 22 ژوئناکتیویژن با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که حجم بازی لو رفته 300 گیگابایت نادرست و واضح است و در یک مورد حجم بازی ها به بیش از 300 گیگابایت می رسد در صورتی که عموم بازی های Modern Warfare II، Modern Warfare III و Warzone را به اضافه نصب کنند. به همه زبان ها البته در زمان عرضه Black Ops 6، بازیکنان تنها می توانند این نسخه را بدون پیش نیاز یا محتوای اضافی دانلود کنند و اندازه نهایی اثر نزدیک به انتشار آن مشخص می شود.

متن اصلی خبر 21 خرداداکتیویژن جزئیات بیشتری از بازی را در جریان کنفرانس ایکس باکس با تریلر Call of Duty: Black Ops 6 به اشتراک گذاشت. حال در میان آخرین اخبار بازی، متوجه شدیم که وب سایت ایکس باکس به اندازه بازی اشاره کرده است. Call of Duty Black Ops 6 بیش از 300 گیگابایت فضای کنسول ایکس باکس شما را اشغال می کند.

وب سایت ایکس باکس بیان می کند که کاربران کنسول برای نصب Call of Duty: Black Ops 6 به 309.85 گیگابایت فضای رایگان نیاز دارند. بازی های Call of Duty معمولاً ردپای زیادی دارند، اما نیاز به این مقدار فضای نصب واقعاً تعجب آور است. البته به نظر می رسد که این پوشه به کل دفتر مرکزی Call of Duty که شامل محتوایی مانند Warzone است، مرتبط است.

بخوانید  بازی Call Of Duty: The Board Game به زودی عرضه می شود، Kickstarter معرفی شد

بازی Call of Duty: Black Ops 6 در تاریخ 4 آوریل 1403 (25 اکتبر 2024) برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و سری ایکس باکس در دسترس است. Xbox Series S. Black Ops 6 نیز به Game Pass می آید و کاربران این سرویس اشتراکی می توانند از همان روز عرضه بازی را تجربه کنند.

نظر کاربران یک گیمر در این مورد چیست؟

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر