Call Of Duty 2024 نقشه اصلی Warzone، Verdansk را بازگرداند – گزارشCall of Duty: Modern Warfare 3 Season 1 به تازگی نقشه کاملاً جدید بتل رویال Urzikstan را در این هفته راه اندازی کرد، اما گزارشی از یک صنعت داخلی ادعا می کند که نقشه محبوب Verdansk تا پایان سال 2024 به Warzone بازخواهد گشت.

Verdansk به عنوان اولین نقشه Warzone در زمان راه اندازی بازی Battle Royale در مارس 2020 عمل کرد. گزارش بازی داخلی توسط تام هندرسون پیشنهاد می‌کند که این کارت می‌تواند با انتشار عنوان پرمیوم سال آینده بازگردد.

در حال پخش: تریلر نقشه پرواز ندای وظیفه: Warzone New Urzikstan

بر اساس این گزارش، Verdansk نقشه ای خواهد بود که با فصل اول Call of Duty 2024 و ادغام بازی در Warzone وارد می شود. هندرسون پیشنهاد می‌کند که Black Ops Gulf War خواهد بود، که تایید می‌کند گزارش قبلی Windows Central نشان می‌دهد که این ورودی توسط Treyarch توسعه داده می‌شود و در جنگ خلیج‌فارس به عنوان بخشی از سری Black Ops اتفاق می‌افتد.

Activision قبلاً تأیید کرده است که نقشه‌های محبوب Resurgence Warzone، Rebirth Island و Fortune’s Keep، در سال 2024 بازخواهند گشت، بنابراین اگر این افشاگری درست باشد، بازیکنان می‌توانند از سال آینده نوستالژی زیادی را تجربه کنند. بازگشت Verdansk طولانی به نظر نمی رسد، به خصوص پس از محبوبیت گسترده نقشه OG فصل 1 Fortnite.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Call of Duty، Modern Warfare 3 و Warzone خود را برای یک رویداد تعطیلات زمستانی در فصل 1 آماده می‌کنند. به‌روزرسانی بعدی نقشه‌های با موضوع تعطیلات، LTM، مرده بابا نوئل زنده و یک رویداد فصلی را اضافه می‌کند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.