Bungie می‌گوید که رفع اشکال عجیب و غریب Quicksilver Storm بازی Destiny 2 «پیچیده» استطوفان Quicksilver، یکی از همه کاره ترین سلاح های عجیب و غریب Destiny 2، از زمان راه اندازی توسعه Lightfall شکسته شده است. یک تفنگ خودکار شکاف جنبشی که می تواند راکت های خانگی را نیز شلیک کند و می توان آن را به نارنجک انداز ارتقا داد، مشکل فعلی این سلاح این است که 40 درصد افزایش آسیب خود را در برابر میله قرمز – گوشت به توپ AKA – دشمنان از دست داده است.

Bungie این را در روز راه اندازی Lightfall تایید کرد، اما از آن زمان این شرکت در مورد علت اصلی مشکل این سلاح عجیب و غریب و اینکه چه زمانی می توان انتظار رفع آن را داشت سکوت کرده است. وقتی برای پاسخ در Reddit عجله دارید، بانجی به سادگی پاسخ داد که “بیش از حد انتظار طول کشید تا رفع شود” و طوفان Quicksilver یک سلاح “پیچیده” برای تعمیر است.

در حال پخش: نقد و بررسی ویدیوی Destiny 2: Lightfall

در حالی که سلاح‌های عجیب و غریب در Destiny 2 که مشکلات عملکردی دارند غیرمعمول نیستند – فقط به تاریخچه Telesto نگاه کنید – چیزی که وضعیت Quicksilver Storm را سخت‌تر می‌کند این است که بدون افزایش آسیب آن، توصیه این سلاح در طول فعالیت‌های چالش‌برانگیزتر مانند Legend’s Lost Sectors بسیار دشوار است. و Master Nightfalls.

حتی با قفل کاتالیزور عجیب و غریب آن، که نوع آسیب Quicksilver Storm را به Strand تغییر می‌دهد، که به طور بالقوه می‌تواند با زیر کلاس جدید و مدهای خاص Seasonal Artifact بسیار خوب کار کند، Auto Rifle همچنان یک مسئولیت محتوایی در سطح بالایی است. Nano Entanglement همچنین هنگام استفاده از حالت نارنجک انداز از ضربات نهایی درهم تنیدگی ایجاد می کند، اما در حالت فعلی سلاح های عجیب و غریب بهتری برای استفاده وجود دارد. زمان برای استفاده از این مدها نیز رو به اتمام است که قصد دارند تفنگ های خودکار را به ماشین های قهرمان قهرمان تبدیل کنند.

تعدادی از مشکلات دیگر در Destiny 2 بررسی می شوند، با اصلاحاتی که قبلاً برای Cabal Threshers اعمال شده بود که باعث آسیب بیش از حد می شد و تعمیرات اساسی در حالت زره پوش Empowered Finish که باعث ایجاد تعدادی از مشکلات تعادلی می شد. در به‌روزرسانی دیگری که بر روی حمله متمرکز شده است، می‌توانید انتظار داشته باشید که Nezarec زمانی که Warlocks Well of Radiance Super خود را در این رویارویی نهایی فعال می‌کند، فعال‌تر باشد.

بخوانید  Resident Evil 4 Remake 19 بزرگترین تغییرات

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.