Bungie به بازیکنان اطمینان می دهد که شخصیت های Destiny 2 آنها گم نشده اندDestiny 2 می تواند صدها یا حتی هزاران ساعت از زمان شما را بگیرد و فکر از دست دادن شخصیت های خود به دلیل یک خطای سیستم وحشتناک است. در چند روز گذشته برخی از کاربران از Reddit همین سناریو را گزارش کرد و جزئیات زمان و چگونگی آن را گزارش کرد. اکنون، توسعه دهنده Bungie نظری را به اشتراک گذاشته است که می گوید استودیو “اطمینان دارد که هیچ شخصیت یا پیشرفتی به اشتباه توسط سیستم های ما گم نشده است.”

یکی از موضوعات Reddit که توسط کاربر MasterCJ117 ارسال شده است و در زمان انتشار 2000 رای مثبت و بیش از 200 نظر به دست آورده است، به این وضعیت می پردازد. زمانی که رویداد Dawning در سال گذشته شروع شد، کاربر وارد سیستم شد و دید که Warlock او از لیست شخصیت‌های قابل بازی حذف شده است. به گفته آنها، سناریوی مشابهی برای شکارچی دوست یک هفته بعد اتفاق افتاد، اما یک راه اندازی مجدد سریع توانست آن را برطرف کند. MasterCJ117 چندان خوش شانس نبود، اما Bungie معتقد نیست که این به دلیل یک خطای داخلی بوده است.

در حال پخش: Destiny 2: Lightfall | تریلر محیط زیست نئومونا

این بازیکن پیامی را ارسال کرد انجمن Bungie در 14 دسامبر، با بیان اینکه هیچ کس جز آنها به حساب کاربری خود دسترسی ندارد. MasterCJ117 نیز پیوندی به آنها به اشتراک گذاشت بر سر سرنوشت تلف شده است نمایه، جایی که یک شکاف برای یک شخصیت “حذف شده” با 839 ساعت وجود دارد – احتمالاً Warlock که آنها از دست داده اند.

همین یک هفته پیش، کاربر دیگری به نام سیان سولار گزارش داد یک تاپیک دیگر در مورد یک تایتان گم شده زمانی که آنها وارد Destiny 2 شدند. طبق گفته بازیکن، ورود آنها را به صفحه سیاهی با پیامی که روی آن نوشته شده بود “تماس با سرورها” می برد، که سپس آنها را به انتخاب کاراکتر می برد. اما این مشکل این است که تایتان آنها برای انتخاب در دسترس نبود.

Bungie وارد عمل شد و به کاربر کمک کرد تا Titan خود را پس بگیرد. لیانا راپرت، مدیر جامعه در Bungie، در این موضوع توضیح داد که این یک مشکل خاص با داده های داخلی است که استودیو نمی تواند آن را به طور عمومی افشا کند. روپرت گفت: “تیم مطمئن است که این موضوع منزوی است و تهدیدی برای سایر بازیکنان نیست.” نوشت در یک پاسخ “از همه شما برای علاقه شما متشکرم! من واقعا از درک شما که به عنوان یک مدیر ارشد نمی توانم بیشتر به اشتراک بگذارم قدردانی می کنم.”

نظریه دیگری از MasterCJ117 این است که خاموش شدن Stadia ممکن است مرتبط باشد، حتی اگر خود کاربر از این سرویس استفاده نکرده باشد، اما در حال حاضر گزارشی از این دو مورد مرتبط وجود ندارد. اشتباهات هر از گاهی اتفاق می افتد، اما حداقل بازیکنان می توانند مطمئن باشند که هیچ مشکل کلی وجود ندارد که بتواند شخصیت های تصادفی همه را تهدید کند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.