Bungie احیای سریال علمی تخیلی پیش از Halo، Marathon را اعلام کردBungie، استودیو سازنده Destiny 2 و بازی های اصلی Halo، اعلام کرده است که یکی از قدیمی ترین سری های خود، Marathon را احیا خواهد کرد. Marathon که در نمایشگاه ماه می پلی استیشن فاش شد، اولین سرمایه گذاری بزرگ بانجی از زمان انتشار Destiny در سال 2014 است.

Marathon (و عناوین بعدی آن Marathon 2 و Marathon Infinite) که در سال 1994 ساخته شد، یک سریال انحصاری مکینتاش بود که در آن بازیکنان نقش یک نگهبان امنیتی ناشناس را در کشتی استعماری به نام Marathon بازی می کردند. تیراندازی اول شخص به دلیل قرار گرفتن در میان اولین بازی‌هایی بود که به بازیکنان اجازه می‌داد از بالا به پایین نگاه کنند و همچنین پازل‌ها، داستان‌های پیچیده و عناصر بقا را به روش‌های خلاقانه کنار هم قرار می‌دادند. بسیاری از طرفداران نیز این عنوان را پیش درآمدی برای سری Halo می دانند، زیرا این اولین ضربه استودیو به تیراندازهای علمی تخیلی بود که با آن ها مشهور می شدند.

در یک پست وبلاگی که پس از ارائه به اشتراک گذاشته شد، Bungie گفت که احیاء بر روی ارائه یک تجربه PvP به بازیکنان تمرکز خواهد کرد زیرا آنها با یکدیگر به عنوان “مزدوران سایبرنتیک معروف به Runners” درگیر می شوند. این استودیو اطلاعات بیشتری در مورد داستان بازی به اشتراک گذاشته است سایت رسمیدر نوشتار:

یک کشتی ارواح عظیم در مدار پایین بالای یک مستعمره گمشده در Tau Ceti IV آویزان است. 30000 روح ساکن در این مکان بدون هیچ اثری ناپدید شده اند. شما دونده ای هستید که در مبارزه برای افتخار و بدنامی به ناشناخته ها می پردازید. کدام یک از شما نام خود را روی ستاره ها می نویسید؟

بخوانید  Baldur's Gate 3 برای Xbox در حال توسعه است، اما یک مشکل سری S وجود دارد

این وب‌سایت همچنین تایید کرد که نسخه بعدی روی پلی‌استیشن 5، سری ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی با قابلیت کراس‌پلی کامل و کراس سیو در دسترس خواهد بود.

Bungie هنوز نگفته است که آیا عنوان آینده یک بازی کاملاً زنده مانند Destiny 2 خواهد بود یا خیر، اما لیست مشاغل در وب سایت رسمی این شرکت اشاره می کند که استودیو به دنبال نامزدهایی برای کار بر روی یک بازی است. “بازی زنده در مقیاس بزرگ و با دید بالا.”

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.