Bungie آزمایشات آتی اوزیریس و تغییرات بنر آهنی را تشریح می کندآخرین وبلاگ توسعه دهنده Bungie رویدادهای آینده در Destiny 2، از جمله Trials of Osiris و Iron Banner را شرح می دهد. Trials of Osiris روز جمعه از وقفه خود بازمی گردد و در روز سه شنبه 21 مارس مجدداً تنظیم می شود. هفته آینده حالت بنر آهنی، کنترل، به دنبال آن فوران در هفته 6 و قلعه در هفته 9 ارائه می شود. در اینجا نگاهی گذرا به اتفاقات جدید برای بازی خواهیم داشت.

Trials دیگر گره Freelance ندارد، بنابراین فقط خواستگاری Fireteam 3v3 است. آزمایش‌های جدید جوایز Osiris عبارتند از:

  • Immortal، یک مسلسل افسانه‌ای کاملاً جدید Strand 750 RPM که از مزایایی مانند مسافت یاب و باد قاتل استفاده می‌کند.
  • Astral Horizon، یک تفنگ ساچمه ای با قاب تهاجمی جنبشی. این سلاح با امتیازات Slideshot، Surplus و Opening Shot برمی‌گردد. Bungie اشاره می کند که Shot Swap یا Elemental Capacitor نیز به عنوان امتیازات جدید در دسترس خواهد بود.

از این فصل، Trials of Osiris engrams با Saint-14 باقی می مانند تا زمانی که آنها را رمزگشایی کنید. با این حال، نمی‌توانید انگرام‌های Trials فصل گذشته را با Saint-14 رمزگشایی کنید. برای این کار باید با استاد راهول صحبت کنید.

Iron Banner با شروع فصل 20، سه بار در هر فصل اجرا خواهد شد. با این حال، Bungie تاکید کرده است که به جای معرفی فوری دیگران، بر روی حالت‌ها و انواع استاندارد بنر آهنی تمرکز خواهد کرد. این سه حالت مختلف بنر آهنی را با یک حالت برای هر هفته اجرا می کند.

Bungie شهرتی را افزایش داد که بازیکنان می‌توانند از Iron Banner در هفته آخر فصل 19 به دست بیاورند. باعث افزایش چندبرابری برای چالش‌ها و تجهیزات شد و به میزان قابل توجهی درآمدی را که می‌توانید با پوشیدن یک نشان کسب کنید، افزایش داد. به‌علاوه، می‌توانید در رتبه 16 از فصل 20 یک نشان کسب کنید. امیدواریم این بدان معنا باشد که بازیکنان بیشتری بتوانند آن را برای کسب 50 درصد شهرت بیشتر مجهز کنند.

Bungie دو سلاح Legacy Iron Banner را به لوت استخر فصل 20 اضافه کرده است:

  • Claw of Jorum (تفنگ پالس)
  • نیش روباه (تفنگ تک تیرانداز)

ما این هفته در راهنمای جداگانه اطلاعات دقیق تری درباره جوایز Trials of Osiris داریم. همچنین، اگر به دنبال محتوای بیشتر Destiny هستید، ممکن است بخواهید بازی Destiny 2: Lightfall را در نظر بگیرید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.