Boss Fight فصل 4 Fortnite: چگونه می توان جنو، قهرمان بدون سن را شکست داد


Fortnite Chapter 4 تغییرات عمده‌ای را در یکی از بزرگترین بازی‌های اطراف به ارمغان آورد، اما برخی چیزها ثابت ماندند. به عنوان مثال، در این فصل یک دشمن رئیس کاملاً جدید به نام The Ageless Champion معرفی می‌شود که یک سلاح اسطوره‌ای بسیار جذاب دارد که می‌توانید پس از نابود کردن او از او غارت کنید.

اما خبر بهتری هم وجود دارد: برخورد با این مرد راحت تر از رئیس فصل گذشته است. در حالی که عموماً به نظر می رسید مردم فصل گذشته هرالد را تنها گذاشته اند، می توانید انتظار داشته باشید که این نوع جدید سلاح بسیار بیشتر از تفنگ Herald Burst Rifle منتشر شود.

The Ageless Champion کیست و کجا می توانم او را پیدا کنم؟

The Ageless، که به عنوان یک رئیس درون بازی و آخرین پوسته در نبرد پاس فصل 1 فصل 4 حضور می یابد، یک عکس فوری از جنو، بنیانگذار IO است. ما واقعاً نمی دانیم معامله داستانی او در این زمان چیست، اما او پادشاهی را از قلعه قرون وسطایی بیمار به نام The Citadel که در قسمت شمال غربی جزیره جدید بتل رویال قرار دارد، اداره می کند.

اگر هنوز آن را باز نکرده اید، اینجاست

اینجاست که می توانید The Ageless را پیدا کنید.
اینجاست که می توانید The Ageless را پیدا کنید.

چگونه The Ageless Champion را شکست دهیم؟

Ageless دارای 750 سپر و 750 سلامتی است و به دو سلاح جدید برای Fortnite مجهز است: یک چکش شوک ویو و یک تپانچه افسانه ای، تفنگ کالیبر سابق قهرمان Ageless. Ex-Caliber نوع جدیدی از تفنگ های تک تیرانداز است که در فصل 1 فصل 1 معرفی شده است که عملکردی مشابه با Boom Sniper دارد و تیغه ای را شلیک می کند که به هدف شما می چسبد و پس از مدت کوتاهی منفجر می شود. و این نسخه از تفنگ بهترین نسخه است.

وقتی در فاصله نزدیک هستید، The Ageless با چکش به سمت شما می آید که 60 آسیب وارد می کند و شما را به شدت عقب می اندازد. هنگامی که شما خارج از محدوده هستید، او در عوض کالیبر سابق خود را اخراج می کند.

برخلاف مبارزه هرالد در فصل گذشته، که شامل مراحل ایمنی و دشمنان اوباش بود، ما بدون هیچ‌یک از کارهای اضافی Destiny Strike Boss که با The Herald انجام می‌دادند، به مبارزات عادی بازگشتیم. به نظر نمی رسد که او کار زیادی انجام دهد – او فقط با سلاح های خود مانند یک شرور معمولی می جنگد.

و این بدان معناست که خلاص شدن از شر آن بسیار آسان است. یک بازیکن انفرادی ممکن است کمی با مشکل مواجه شود، اما هر جفت بازیکنی که مسلح باشد باید بتواند او را بمباران کند. و یک تیم؟ فراموشش کن. آن را به اندازه ای برش می دهید که گویی از کره داغ ساخته شده است.

برای شکست دادن The Ageless Champion چه چیزی دریافت می کنم؟

همراه با تعداد انگشت شماری لوت تصادفی، با شکست دادن The Ageless دو افت تضمینی دریافت می کنید. چکش او را می گیرید که کیفیت استاندارد بنفش مانند همه چکش های شاک ویو دارد. و تفنگ اسطوره‌ای کالیبر سابق او را دریافت می‌کنید، که اگر با نوع جدید تفنگ راحت هستید، یک امتیاز مثبت است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.