Borderlands 4 و Tiny Tina’s Wonderlands 2 احتمالاً در حال توسعه هستند


یکی از کارمندان سابق Gearbox Entertainment درباره توسعه دو بازی معرفی نشده Borderlands 4 و Tiny Tina’s Wonderlands 2 صحبت کرد.

ساخت نسخه جدیدی از بازی Borderlands با توجه به محبوبیت و موفقیت این سری دور از ذهن نیست. حالا در میان اخبار بازی، متوجه شدیم که شواهد بیشتری از تولید نسخه بعدی Borderlands در دسترس است.

راندال آر.مدیر عامل سابق Gearbox Entertainment اخیراً در پروفایل LinkedIn خود از Borderlands 4 و Wonderlands 2 Tiny Tina نام برده است. در حالی که هیچ یک از این دو بازی توسط Gearbox و 2K معرفی نشدند. Randall R برای مدت کوتاهی بین مه و ژوئیه 2022 به عنوان CTO گیربکس کار کرد.

اگرچه سرزمین عجایب و مرزهای تینی تینا از موفقیت تجاری و انتقادی برخوردار بود، توسعه دنباله‌های آن تعجب‌آور نخواهد بود. رندی پیچفورددر سپتامبر 2022، مدیر عامل گیربکس، Tiny Tin’s Wonderland را «سری جدید» نامید و گفت که نسخه‌های دیگری از این سری در دست ساخت است.

جالب اینجاست که در پروفایل رندل آر در لینکدین به Brothers in Arms نیز اشاره شده است. هنوز مشخص نیست که آیا می توان انتظار نسخه دیگری از این بازی را داشت یا خیر. به خصوص که این سکانس بارها ذکر شده است. همانطور که در پروفایل لینکدین Randle R ذکر شد، هر سه بازی ذکر شده با Unreal Engine 4 توسعه یافته اند.

باید دید آیا در آینده نزدیک هیچ یک از این پروژه های احتمالی اعلام می شود یا خیر. به خصوص که بیش از چهار سال از انتشار یکی از بازی های اصلی Borderlands می گذرد.

بخوانید  آخر هفته چه بازی کنیم: از بی عدالتی تا پازل استیمپانک
H1 hosting | value hosting solutions.