Borderlands 3 16 میلیون نسخه فروخت


تعاملی Take-Two در گزارش مالی اخیر خود، آمار فروش بازی های کلکسیونی را پاس کرده است Borderlands به مرز 77 میلیون واحد رسیده است.

علیرغم برخی انتقادات طرفداران از داستان، دیالوگ ها و دیگر جنبه های Borderlands 3، این بازی همچنان سریع ترین رکورد فروش را در میان Gearbox Software و 2K Games دارد. Take-Two Interactive در گزارش درآمد سه ماهه دوم سال مالی 2023 خود تایید کرد که بازی تیراندازی Borderlands 3 از 16 میلیون دستگاه فراتر رفته و مجموع فروش سری Borderlands نسبت به سه ماهه قبل 2 میلیون افزایش یافته است. .

بنابراین گفته می شود سری Borderlands تاکنون 77 میلیون بازی به مخاطبان خود فروخته است و با وجود موفقیت Borderlands 3، دومین قسمت از سری اصلی این سری است که همچنان پرفروش ترین بازی 2K Games است. Borderlands 2 تاکنون 27 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است که یک میلیون واحد بیشتر از گزارش قبلی آگوست خود است.

شخصیت Borderlands 3

باید دید گیربکس در آینده چه زمانی به سری Borderlands بازخواهد گشت. به خصوص با موفقیت Tiny Tina’s Wonderlands، این بازگشت باید در آینده نزدیک اتفاق بیفتد. رندی پیکفورد، مدیر عامل Gearbox Entertainment، اعلام کرد که اسپین آف جدید این مجموعه تمام انتظارات آنها را برآورده کرد و از نظر انتقادی و مالی موفق بود. او همچنین تأیید کرد که تجربیات آینده گیربکس در حال توسعه است و هنوز مشخص نیست که چه هستند. آیا این جدید است یا در مورد ادامه این سریال صحبت می کنیم؟