Black Ops 6 برای روز اول عرضه در Game Pass تایید شد

(به روز رسانی) مایکروسافت اکنون تایید کرده است که بازی Call of Duty: Black Ops 6 به عنوان نسخه جدید روز اول در Game Pass عرضه خواهد شد. جزئیات بیشتر در مورد این بازی در تاریخ 9 ژوئن در نمایشگاه Xbox Games اعلام خواهد شد. داستان اصلی در زیر آمده است.

بر اساس اطلاعات فاش شده جدید، بازی Call of Duty: Black Ops 6 روز اول در Game Pass عرضه خواهد شد. طبق گزارش ها، اپلیکیشن Game Pass برای برخی از کاربران اعلان های فشار ارسال کرده و به آنها هشدار می دهد که Black Ops 6 “در روز اول امسال به Game Pass می آید!”

در حال پخش: Call Of Duty: Black Ops 6 – The Truth Lies – Live Action Official Reveal Trailer

تام وارن، روزنامه نگار متوجه شد که اعلان فشار کاربران را به یک پست وبلاگ ایکس باکس با URL “play-call-of-duty-black-ops-6-day-one-game-pass” فرستاد. پست وبلاگ در ساعت 7:00 PT / 10:00 AM به وقت شرقی منتشر می شود، یعنی زمانی که تریلر Black Ops 6 منتشر می شود.

Black Ops 6 در Treyarch and Raven Software (با کمک شبکه دیگر استودیوهای جهانی اکتیویژن) در حال توسعه است و گفته می شود در ماه اکتبر عرضه خواهد شد. این اولین بازی Call of Duty خواهد بود که در یک چرخه توسعه چهار ساله ساخته شده است و انتظارات بالاست.

همه بازی‌های شخص اول مایکروسافت در Game Pass راه‌اندازی می‌شوند، اما خیلی‌ها فکر می‌کردند که آیا این موضوع برای عناوین Call of Duty هم صادق است که مایکروسافت مالک این سری است. از نظر ظاهری، این اتفاق خواهد افتاد، اگرچه باید دید که آیا افزایش قیمت اعلام شده Game Pass اتفاق خواهد افتاد یا خیر.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Black Ops 6 با GameSpot به بررسی مجدد ادامه دهید. در حال حاضر، می توانید نگاهی به خلاصه GameSpot از همه چیزهایی که در مورد Black Ops 6 می دانیم بیندازید.

بخوانید  مدیر عامل EA: بازی‌ های تک نفره بخش مهمی از فعالیت ما را شکل می‌دهند

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر