Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition رسما پس از لو رفتن نسخه قابل پخش معرفی شدبعد از اینکه دیروز، 28 نوامبر (28 نوامبر) به طور شگفت انگیزی در یوبی سافت پلاس ظاهر شد، Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition رسما معرفی شد. یوبی سافت اضافه کرد که انتظار می رود ریمستر این بازی اکشن ماجراجویی در اوایل سال آینده منتشر شود.

THE حساب Beyond Good & Evil در Twitter/X تصدیق کرد که مردم در واقع یک “نسخه توسعه اولیه” بازی را بازی می کردند که به طور تصادفی در +Ubisoft ظاهر شد. یوروگیمر حتی گزارش تماشای 30 دقیقه از این نسخه را گزارش می دهد و اضافه می کند که صفحه ایکس باکس استور نیز به طور خلاصه برای نسخه 20th Anniversary ظاهر شد. این لیست می‌گوید که بازی دارای «4K و 60 فریم در ثانیه با گرافیک، کنترل‌ها و صدا بهبود یافته، به‌علاوه ویژگی‌های کاملاً جدید ذخیره خودکار و ذخیره متقابل» است.

یوبی‌سافت قصد دارد با نزدیک شدن به سال 2024، جزئیات بیشتری را درباره این بازی فاش کند. پیش از این، Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition پس از انتشار رتبه‌بندی ESRB در ماه آگوست به بیرون درز کرده بود. گفته می‌شود که ریمستر روی رایانه‌های شخصی، PS5، PS4، Xbox One، Xbox Series X|S و Nintendo Switch عرضه خواهد شد. با این حال، هیچ یک از این پلتفرم ها هنوز تایید نشده اند.

بخوانید  بررسی اجمالی بازی موبایل Devil May Cry: Peak of Combat تجربه ای جذاب از سری DmC

Beyond Good & Evil در نوامبر 2003 در کنار Prince of Persia: Sands of Time بر روی PS2 منتشر شد. جف گرستمن در نقد GameSpot از Beyond Good & Evil گفت: «اگرچه ماهیت تکراری و کوتاه بودن بازی تاثیر کلی آن را کاهش می‌دهد، Beyond Good & Evil یک بازی فوق‌العاده است که داستان خود را به خوبی روایت می‌کند.»

یک دنباله برای اولین بار در سال 2008 اعلام شد قبل از اینکه یک پیش درآمد بازسازی شده در نهایت در E3 2017 ظاهر شود. متاسفانه، Emile Morel کارگردان خلاق Beyond Good & Evil 2 در اوایل سال جاری درگذشت.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.