Bethesda عجله ای برای توسعه یک بازی Fallout جدید ندارد

تاد هاوارد، کارگردان سری Fallout اخیراً در مصاحبه ای گفته است که Bethesda عجله ای برای ساخت یک بازی جدید Fallout ندارد.

اگرچه هیجان برای سری Fallout آمازون از زمان انتشار آن کم شده است، این مجموعه تأثیر عمیقی بر کل فرنچایز Fallout داشته است. تعداد بازیکنان در تمام مسابقات Fallout به طور قابل توجهی رشد کرده است، به خصوص Fallout 4 و Fallout 76. به نظر می رسد مایکروسافت از این موضوع آگاه است و گفته می شود که قصد دارد در آینده نزدیک یک بازی جدید در این سری منتشر کند.

ولی تاد هاوارد، کارگردان بازی های Fallout 3 و Fallout 4 معتقد است که Bethesda نیازی به عجله برای ساخت یک بازسازی ندارد. وی افزود: در مورد سایر بازی‌های Fallout در آینده، نمی‌توانم در مورد آن‌ها صحبت کنم، اما می‌توانم بگویم که هیچ عجله‌ای برای ساخت آن‌ها یا تمایلی به انتشار چیزی متفاوت از آنچه در Fallout 76 انجام می‌دهیم وجود ندارد. ” او می گوید. ما احساس نمی‌کنیم عجله‌ای برای هیچ‌یک از این‌ها وجود داشته باشد.»

تاد هاوارد

تاد هاوارد در مصاحبه اخیر خود با کانال YouTube MrMattyPlays وی گفت: این سریال در حال حاضر در حال ساخت است Fallout جایگاه ویژه ای در سریال و از نظر داستان سرایی دارد. در حالی که او متوجه می شود که طرفداران یک بازی تک نفره جدید می خواهند که داستان اصلی را به خود اختصاص دهد، می گوید که ساخت چنین بازی هایی زمان می برد.

او افزود: «فکر نمی‌کنم از دست دادن چیزهای خوب لزوماً چیز بدی باشد. ما فقط می‌خواهیم مطمئن شویم که این کار را درست انجام می‌دهیم و هر کاری که در یک سریال انجام می‌دهیم، چه The Elder Scrolls یا Fallout یا اکنون Starfield، لحظه‌ای معنادار برای همه کسانی است که سریال را به اندازه ما دوست دارند.

بخوانید  ایکس باکس لایو امروز 20 ساله شد

اگرچه عجله ای برای ساخت یک بازی جدید Fallout وجود ندارد، اما نکات مثبتی نیز وجود دارد. Fallout 76 همچنان با به‌روزرسانی جدیدی به نام Skyline Valley که هفته گذشته منتشر شد، پشتیبانی می‌شود. سلسله Fallout برای فصل دوم تمدید شد. فصل اول این سریال توانست در عرض 16 روز بیش از 65 میلیون بیننده جذب کند.

هاوارد در مورد Starfield تایید کرد که این بازی تاکنون بیش از 14 میلیون بازیکن در تمام پلتفرم ها دارد. او همچنین فاش کرد که اولین بسته الحاقی این بازی با نام Shattered Space شامل محدوده و محتوای داستانی مشابه بسته الحاقی Far Harbor است. او بازی می کند این تنها شروع DLC پولی پس از عرضه بازی خواهد بود و Bethesda قصد دارد بسته های الحاقی داستانی جدید دیگری را در آینده منتشر کند.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر