Bethesda روش جیب بری شما را در Starfield تغییر می دهد

شخصیت‌های مخفی کاری در بازی RPG فضایی Bethesda، Starfield، باید کمی بیشتر از بازی‌های قبلی سازنده دقت کنند. هر زمان که تصمیم به سرقت از شخصی گرفتید، بازی دیگر مانند Fallout یا Skyrim متوقف نخواهد شد. در عوض، این در زمان واقعی اتفاق می افتد، و شما باید در حین انجام این کار به آنها نزدیک شوید.

به لطف ویدیویی که کاربر Reddit OkPain2022 ارسال کرده است، نگاهی اجمالی به نحوه عملکرد جیب بری داریم. البته، شما همچنان باید هنگام خمیدن به آنها نزدیک شوید و پس از آن یک اعلان ظاهر می شود که به شما امکان می دهد آنها را بدزدید. پس از آن، منوی دیگری ظاهر می شود که به شما نشان می دهد چه چیزهایی دارند و شانس موفقیت شما در سرقت موارد گفته شده را نشان می دهد.

برخی از طرفداران متعجب بودند که آیا همان قانون برای انتخاب قفل اعمال می شود یا خیر. یکی از کاربران گفت: “من نمی دانم که آیا انتخاب قفل یکسان خواهد بود. این در نور رو به پایان است و به میزان قابل توجهی اضطراب می افزاید که تلاش می کند با افراد بد در اطراف قفل شود.” برخی دیگر به شوخی گفتند که دیگر زمانی برای انجام کارهای دنیای واقعی ندارند و می‌گفتند: «دیگر نباید کتری را روی سر بگذارم تا فکر کنم چه چیزی بدزدم، خخخ…»

همچنین شایان ذکر است که این اولین باری نیست که Bethesda قابلیت‌های بلادرنگ را ارائه می‌کند. در Fallout 3 و New Vegas، هر زمان که تصمیم می‌گیرید چیزی را غارت کنید، بازی متوقف می‌شود. اما در Fallout 4 دیگر اینطور نبود. هر وقت غارت می کردی، همه چیز اطرافت همچنان مثل همیشه حرکت می کرد.

بخوانید  بازیگر نقش اول گلادیاتور ۲ اثر ریدلی اسکات فاش شد

برای اخبار بیشتر Starfield، حتماً داستان ما را در مورد اینکه چگونه یک انحصاری Xbox به این معنی است که میلیون‌ها نفر از فروش نسخه پلی‌استیشن را از دست می‌دهد، بررسی کنید، و آخرین جایزه پیش‌سفارش Starfield یک میان‌وعده خوب را به شما می‌دهد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.