Bethesda از Mighty Doom رونمایی کرد

نظر کاربران یک گیمر در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

این بازی موبایل که توسط استودیوی Alpha Dog Games و با همکاری Aid Software ساخته شده است، گیم پلی سریع و سریع سری Doom را در قالب یک شوتر آرکید با زاویه دوربین از بالا به پایین برای بازیکنان اندروید و iOS ارائه می دهد. مانند بازی های اصلی سری Doom، دویدن و حرکت مداوم همراه با تیراندازی راز موفقیت و شکست دشمنان در گیم پلی خواهد بود.

Mighty Doom در تاریخ 21 مارس (1 آوریل 1402) در نسخه محدودی از فروشگاه‌های دیجیتال Google Play و اپل اپ استور در کشورهای منتخب برای دانلود در دسترس خواهد بود. با این حال، کاربران این پلتفرم ها می توانند از 19 مارس (28 مارس) برای دسترسی زودهنگام به بازی پیش ثبت نام کنند. در ادامه می‌توانید تریلر جدید معرفی بازی Doom را تماشا کنید.

Bethesda تریلر بازی موبایل Mighty Doom را منتشر کرد.

اگرچه در لانچ تریلر بازی شاهد تفاوت های زیادی با لحن خشن و فوق العاده جدی بازی های قبلی Doom هستیم، اما همچنان عناصر نمادین این سری مانند شخصیت Doom Slayer، Glory Kill finishers، اره برقی و سلاح های BFG و هیولاهای کلاسیک از این سری مانند Baron of Hell و Hell Priests نیز در این بازی حضور دارند.بازیکنان در بازی Mighty Doom این فرصت را خواهند داشت تا Mini Slayer خود را شخصی سازی کنند و به Daisy خرگوش خانگی Doom Slayer برسند که در بازی های قبلی در این بازی دیده بودیم. این سری، در سریع ترین زمان ممکن، هدف نهایی بازیکن در هر مرحله از بازی است.

تقریباً سه سال پس از عرضه بازی محکوم به فنا Doom Eternal، Bethesda و Ed Software از یک بازی موبایلی در این سری رونمایی کردند که بار دیگر بازیکنان را در مقابل شیاطین جهنم قرار می دهد.

دانلود فیلم آپارات

Mighty Doom اولین بازی Alpha Dog از زمان خرید آن توسط ZeniMax Media مالک Bethesda در اکتبر 2019 است. دو بازی موبایل MonstroCity: Rampage و Wraithborne از دیگر کارهای منتشر شده قبلی از این تیم کوچک بازی هستند. بازی شبیه‌سازی مدیریت Fallout Shelter و استودیو BGS The Elder Scrolls : بازی Blades و بازی موبایل Tango Gameworks Hero Dice که به تازگی پشتیبانی از آن به پایان رسیده است، از دیگر بازی های موبایلی سری Bethesda در سال های اخیر هستند.