Battlefield 2042 فصل 5 تغییرات بزرگی را در وسایل نقلیه به ارمغان می آوردBattlefield 2042 به زودی تغییرات عمده ای را در برخی از محبوب ترین وسایل نقلیه بازی به عنوان بخشی از آپدیت فصل 5 آینده خود، New Dawn، ایجاد خواهد کرد.

زمانی که به روز رسانی در 7 ژوئن می رسد، بارگیری وسایل نقلیه در حال تعمیرات اساسی است. هدف توسعه دهنده DICE این است که نقش وسایل نقلیه مختلف را به وضوح مشخص کند. DICE با حذف گزینه های سلاح های انفجاری از برخی از پرکاربردترین وسایل نقلیه زمینی در بازی، از جمله LATV4 Recon، به دنبال این است. علیرغم نقش جیپ به عنوان وسیله حمل و نقل، در حال حاضر توانایی تجهیز چندین نوع سلاح انفجاری را دارد. این در فصل 5 تغییر خواهد کرد و این سلاح ها با سلاح های ضد پیاده نظام جایگزین می شوند.

در حال پخش: Battlefield 2042 | فصل 5: تریلر گیم پلی طلوع جدید

DICE در نامه ای نوشت: «در حالی که مواد منفجره جای خود را در میدان جنگ دارند، باید یک انتخاب استراتژیک باشند و نه گزینه پیش فرض یا موجود برای همه وسایل نقلیه. وبلاگ اختصاص داده شده به موضوع

سایر وسایل نقلیه مانند M5C Bolte و EBAA Wildcat نیز تسلیحات خود را به گونه ای تنظیم کرده اند که بهتر با نقش های خاص خود مطابقت داشته باشند. در مورد Bolte، این بدان معنی است که آن را به یک وسیله نقلیه قوی‌تر «بزن و بفرست» تبدیل کنید، برخلاف خودرویی که عقب می‌نشیند و از دور مواد منفجره شلیک می‌کند. از سوی دیگر، Wildcat برای ایفای بهتر نقش خود به عنوان یک وسیله نقلیه ضد هوایی تنظیم می شود.

تغییرات اضافی در وسایل نقلیه شامل بهبود گیم‌پلی جت‌ها به منظور پاسخ‌دهی بیشتر، افزودن مناظر حرارتی برای وسایل نقلیه، و توانایی جدا کردن هدف‌گیری و چرخش برای تانک‌ها است. گزینه تجهیز سیستم حفاظت از جنگ سایبری نیز برای همه خودروها در دسترس است، که قبلاً فقط برای LATV4 Recon در دسترس بود.

مانند به‌روزرسانی‌های فصلی قبلی، Battlefield 2042 فصل 5 همچنین سلاح‌ها و ابزارهای جدیدی را برای بازیکنان معرفی خواهد کرد تا با تفنگ XCE Bolt-Action Rifle، GEW-46 Assault Rifle و BFP 0.50 Hand Cannon، ضرب و شتم ایجاد کنند. بازیکنان همچنین دارای سه نوع نارنجک جدید هستند که شامل یک نارنجک کوچک، یک نارنجک ضد تانک و یک نارنجک فنری است. برخلاف فصل‌های گذشته، فصل 5 اولین فصلی خواهد بود که از زمان عرضه بازی، فاقد متخصص قابل بازی جدید است.

بخوانید  Revue du jeu Street Fighter 6

یک نقشه جدید با عنوان Reclaimed نیز به‌روزرسانی جدید را همراهی می‌کند که بازیکنان را می‌بیند که برای کارخانه متروکه‌ای که توسط طبیعت بازپس‌گرفته شده مبارزه می‌کنند. در حالی که در روز و تاریخ عرضه فصل 5 به دست نمی آید، اصلاحیه ای برای یکی از نقشه های راه اندازی Battlefield 2042، Hourglass، در اواخر این فصل خواهد آمد.

Battlefield 2042 از زمان عرضه‌اش در نوامبر 2021، زمانی که بازی درگیر مشکلات فنی و بازخورد منفی بازیکنان در مورد مواردی مانند عدم وجود چت صوتی یا حتی تابلوی امتیاز بازی بود، به آرامی خود را دوباره اختراع کرد. از آن زمان، DICE یک تابلوی امتیازی اضافه کرد، بیشتر نقشه های راه اندازی بازی را دوباره کار کرد، شخصیت های تخصصی جدید اضافه کرد، و حتی سیستم کلاس معروف فرنچایز را دوباره معرفی کرد، که به طور قابل توجهی در زمان عرضه بازی وجود نداشت.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.