Battlefield 2042 از طریق EA Play به Game Pass Ultimate اضافه شد


EA اعلام کرد که بازی Battlefield 2042 همزمان با شروع فصل سوم تا سرویس اشتراک EA Play Xbox Game Pass Ultimate اضافه خواهد شد.

طبق اعلام رسمی الکترونیک آرتز، محتوای فصل سوم Battlefield 2042 در اواخر نوامبر منتشر خواهد شد. رونمایی خواهد شد که طبیعتاً به زودی در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. اکنون مشخص شده است که با شروع فصل سوم این بازی از طریق سرویس اشتراک EA Play که برای مشترکین Xbox Game Pass Ultimate در دسترس است، برای مشترکین این سرویس اشتراک مایکروسافت در دسترس خواهد بود. Battlefield 2042 آخرین ساخته استودیو DICE در این سری است که در نوامبر 2021 منتشر شد.

مشخص است که مشترکین سرویس EA Play در کنسول های پلی استیشن نیز می توانند Battlefield 2042 را تجربه کنند. توسعه دهندگان BF2042 همچنین تغییرات بزرگی را که در محتوای فصل های سوم و چهارم این بازی اعمال خواهد شد، برای طرفداران توضیح دادند. که نقشه های بازی پایه Battlefield 2042 طی دو فصل آینده دستخوش تغییراتی خواهد شد و همچنین شاهد بهبودهایی در سیستم تخصصی خواهد بود این بازی نیز اعمال خواهد شد که بیشتر شبیه ساختار طبقه بندی بازی های قدیمی Battlefield است او انجام می دهد.

فصل سوم Battlefield 2042 در Game Pass

علاوه بر این، گفته می شود که تیم سازنده در نهایت محتوای بیشتری را از Battlefield Portal به بازی اصلی خواهد آورد. برای شروع به اسلحه XM8 از ​​Bad Company 2 و A-91 از Battlefield 3 اشاره شده که از شروع فصل سوم اضافه خواهد شد. واضح است که Battlefield 2042، با مشکلات زیادی که در زمان انتشار با آن مواجه شد، همچنان درگیر برخی تغییرات است، بنابراین شاید EA بتواند آن را به یک تجربه قابل قبول برای طرفداران پرشمار سری تبدیل کند.