Bandai Namco: Tekken 8 قبل از آوریل 2024 منتشر خواهد شد

Street Fighter 6 ممکن است در حال حاضر مورد توجه اکثر طرفداران بازی های مبارزه باشد، اما Tekken 8 Bandai Namco را نباید فراموش کرد. Bandai Namco اخیرا جزئیات بیشتری در مورد نسخه آتی Tekken به اشتراک گذاشته است. اگرچه هنوز اطلاعاتی در مورد تاریخ دقیق عرضه Tekken 8 منتشر نشده است، اما اکنون در میان جدیدترین اخبار بازی، با خبر شدیم که Bandai Namco تاریخ تقریبی عرضه را اعلام کرده است.

از Bandai Namco در مورد بازی‌هایی که قرار است در طول سال مالی بعدی این شرکت منتشر شود، سؤال شد که از 12 آوریل 2023 (1 آوریل 2023) آغاز می‌شود و تا 12 آوریل 2024 (31 مارس 2024) ادامه دارد. این شرکت ژاپنی در پاسخ گفت که قصد دارد بازی Tekken 8 را در کنار Armored Core 6: Fires of Rubicon در این مدت عرضه کند. در نوامبر سال گذشته، Bandai Namco با انتشار بیانیه ای مشابه از انتشار Tekken 8 در سال مالی 2023 خبر داد.

Bandai Namco تایید کرده است که نسخه بعدی سری بازی‌های Tekken در سال مالی آینده که در 12 آوریل 1403 به پایان می‌رسد منتشر خواهد شد.

Bandai Namco اخیراً جزئیات جدیدی در مورد Tekken 8 به طرفداران ارائه کرده است. این شرکت نه تنها اضافه شدن Nina Williams به فهرست را تأیید کرده است، بلکه جزئیات کنترل های ویژه مبتدیان، سیستم Heat، قابلیت Rollback Netcode برای کاهش تصویر را نیز ارائه کرده است. تاخیر در پردازش و حذف مکانیسم Rage Drive. . بازی Tekken 8 برای پلی استیشن 5، Xbox Series X Xbox Series S و PC ساخته شده است.

بخوانید  احتمال رویارویی با ۱۱ جناح متفاوت در بازی God Of War Ragnarok