Bandai Namco رویدادی را با تمرکز بر بازی های انیمه برگزار می کند

Bandai Namco تاریخ نمایشگاه تابستانی خود را در نمایشگاه Anime Expo امسال اعلام کرده است.

اگرچه Bandai Namco حضور پررنگی در رویدادهای Summer Game Fest و Xbox Games Showcase نداشت، اما به نظر می رسد که آمادگی خوبی برای شرکت در Anime Expo 2024 دارد. این ناشر ژاپنی در جدیدترین اطلاعیه خود تایید کرد که پنل ویترین تابستانی آن برگزار خواهد شد. در 5 ژوئیه 2024، و مخاطبان می توانند انتظار داشته باشند محتوای دقیقی از جمله رونمایی از بازی، معرفی و اولین نگاه به بازی های انیمه آینده را مشاهده کنند.

نمایشگاه تابستانی Bandai Namco تقریباً 1 ساعت و 20 دقیقه طول می کشد و به عنوان یک میزگرد در رویداد Anime Expo ارائه می شود تا آثاری از سازندگان برتر بازی های انیمه ژاپنی را به نمایش بگذارد. این برنامه اخبار و جزئیات جدیدی در مورد بازی‌های Dragon Ball، Gundam و Sword Art Online و فرصت امتحان سه بازی Dragon Ball: Sparking را پخش می‌کند! ZERO، Sword Art Online: Fractured Daydream و Gundam Breaker 4 در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

گوکو در Dragon Ball: Sparking Zero

بازی مورد انتظار Dragon Ball: Sparking! ZERO قرار است در 20 مهر 1403 (11 اکتبر 1403) منتشر شود و طرفداران می توانند دموی جدیدی از این بازی را در نمایشگاه تابستانی Bandai Namco مشاهده کنند.

همچنین باید منتظر ماند و دید که آیا ناشر ژاپنی از Ace Combat 8 ​​در نمایشگاه آینده رونمایی خواهد کرد یا خیر. این بازی به عنوان پروژه بزرگ آینده Bandai Namco شناخته می شود و با همکاری تیم های ORCA و ILCA در Unreal Engine 5 مسیر توسعه را طی می کند. اگرچه Ace Combat 8 ​​یک بازی انیمه نیست، اما طرفداران همچنان می توانند به دریافت آن امیدوار باشند. اخبار مربوط به آن در برنامه بعدی

بخوانید  10 مورد کلیشه ای در انیمه که ما را آزار می دهد!

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر