Baldur’s Gate 3 در پچ 7 آینده جعبه ابزار مودینگ رسمی را دریافت می کند

Baldur’s Gate 3 در حال حاضر مدهای زیادی دارد، اما گاهی اوقات نصب آنها خسته کننده و دشوار است. در حال حاضر، توسعه دهنده Larian Studios گفته است که RPG موفق در یک پچ آتی یک جعبه ابزار مودینگ رسمی دریافت خواهد کرد و در یک آلفای بسته منتشر خواهد شد تا نویسندگان مود بتوانند آن را آزمایش کنند و (در حالت ایده آل) مدهای موجود خود را با آن تطبیق دهند.

پست وبلاگی که پچ بعدی را اعلام می کند، مشخص می کند که آلفای بسته در 3 ژوئن آغاز می شود و به دنبال آن یک بتا بسته با هدف قرار دادن حدود 1000 بازیکن در ماه جولای آغاز می شود. این بسته ابزار رسمی مود ابتدا بر روی رایانه شخصی منتشر خواهد شد و به زودی برای مک، پلی استیشن و ایکس باکس نیز عرضه خواهد شد که خبر خوبی برای گیمرهای کنسول است. Larian راه اندازی سپتامبر برای پچ 7 را هدف قرار داده است که شامل تعدادی بهبود و افزوده های دیگر از جمله پایان های شیطانی جدید و تعدادی رفع اشکال دیگر می شود.

در حال پخش: Baldur’s Gate 3: همه چیزهایی که باید بدانید

این مقاله همچنین حاوی پرسش و پاسخ های طولانی است که توضیح می دهد پشتیبانی مود بومی Baldur’s Gate 3 چگونه خواهد بود. در آن، Larian اشاره می‌کند که در حالی که کانال‌های مد نظارت شده و رسمی پشتیبانی می‌شوند به این پروژه‌ها کمک می‌کنند تا به بازیکنان بیشتری دسترسی پیدا کنند، برخی از مدها (مانند NSFW) باید از خط لوله خارج شوند. این استودیو همچنین تاکید کرد که هیچ برنامه ای برای محدود کردن مودینگ خارج از این کانال های رسمی ندارد.

لاریان همچنین گفت که بهبودهای بیشتری برای Baldur’s Gate 3 در وصله‌های آتی، از جمله حالت عکس و بازی متقاطع، به دست خواهد آمد. Swen Vincke، مدیرعامل این استودیو اخیراً گفته است که بازی بعدی این شرکت Excalibur نام خواهد داشت و تیم هنوز واقعاً نمی‌داند که چیست، بنابراین انتظار نداشته باشید که به این زودی بازی کنید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر