Baldur's Gate 3 به زودی از این ویژگی محبوب پشتیبانی خواهد کرد

استودیو Larian قصد دارد امسال پشتیبانی مود را به Baldur's Gate 3 اضافه کند. این قابلیت به تمامی پلتفرم ها اضافه خواهد شد.

به نظر نمی رسد استودیوی Larian حداقل در آینده نزدیک هیچ برنامه ای برای انتشار بسته الحاقی برای Baldur's Gate 3 نداشته باشد، اما آنها از زمان عرضه این بازی نقش آفرینی را به خوبی با آپدیت های منظم و پچ های اصلی پشتیبانی کرده اند. اکنون، این توسعه دهنده بلژیکی قصد دارد در سال 2024 پشتیبانی کامل از بازی را اضافه کند.

مایکل دوسرئیس بخش انتشارات استودیو لاریان اخیراً در شبکه اجتماعی X اعلام کرد که این تیم توسعه مدتی است که روی پشتیبانی از مود کراس پلتفرم برای Baldur's Gate 3 کار می کند. به گفته داس، اگرچه این ویژگی هنوز در حال انجام است، اما برنامه فعلی اضافه کردن آن به بازی در سال 2024 است.

داس در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: «ما معمولاً تا زمانی که چیزی آماده نشود درباره آن صحبت نمی کنیم، اما همانطور که خواندید، استثنا قائل شدیم. ما روی یک برنامه پشتیبانی قوی و چند پلتفرمی کار می کنیم که اواخر امسال منتشر خواهد شد. ما از جامعه مودینگ خود بسیار استقبال و حمایت می کنیم. این ویژگی در راه است.

قهرمان Baldur's Gate 3 به جمعیت شهر نگاه می کند

ما یک سیستم داریم، اما باید آزمایش شود و هنوز باید کار کند. ما در مورد آن هیجان زده ایم. برای من ناراحت کننده است که مودها با به روز رسانی بازی مشکل دارند. تیم های جامعه کاربران ما شروع به صحبت و هماهنگی با انجمن مودینگ خواهند کرد. در حال حاضر کار روی آن ادامه دارد.»

بخوانید  هاست مناسب وردپرس؛ 4 نکته برای انتخاب دقیق

استودیو Larian همچنین در پیامی که از طریق سرور رسمی Discord خود به اشتراک گذاشته است، اعلام کرد که برنامه ارائه پشتیبانی مود برای مواردی مانند کلاس‌ها، رابط کاربری، سفارشی‌سازی، طلسم‌ها و برخی منابع و مکانیک‌های بازی است. پشتیبانی از مود در پچ 7 Baldur's Gate 3 اضافه خواهد شد که هنوز چند ماه تا انتشار آن باقی مانده است. در پیام Discord استودیو لاریان آمده است:

ما مدتی است که روی پشتیبانی رسمی مود کار می‌کنیم و بهترین چیز را برای شما می‌خواهیم، ​​از جمله ایجاد راه‌حلی که به سازندگان مود اجازه می‌دهد مودهای خود را در چندین پلتفرم منتشر کنند. با همکاری ارائه‌دهندگان پلتفرم، ما در تلاش هستیم تا این یک واقعیت است و تیمی برای پشتیبانی از سیستم رتبه بندی مدها در حال تشکیل است.

شخصیتی از دروازه بالدر 3

هدف ما ارائه پشتیبانی مود برای مواردی مانند کلاس‌ها، رابط کاربری، سفارشی‌سازی، طلسم‌ها و برخی منابع و مکانیک‌های بازی است. از آنجایی که این کار کوچکی نیست، امیدواریم بتوانیم اولین مراحل پشتیبانی از مود را در پچ بزرگ بعدی خود ارائه دهیم، که هنوز چند ماه دیگر باقی مانده است. اگرچه ممکن است اکنون ناامید شده باشید، اما ما علاقه مند به همکاری با شما در این مورد هستیم و برنامه هایی برای تماس با سازندگان مدهای محبوب برای بحث بیشتر و همکاری با آنها برای جلوگیری از مشکلات آینده داریم.

Baldur's Gate 3 هم اکنون برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و سری ایکس باکس در دسترس است درآمد آورده اید.