Baldur's Gate 3 اسلحه هایی را با این مد اضافه می کندبه لطف جامعه مودینگ، Forgotten Realms of Baldur's Gate 3 کمی خطرناک تر شده است. اکنون، به جای نگرانی در مورد تلاش برخی NPC برای استفاده از جادو علیه شما، باید مراقب گلوله هایی باشید که به سمت شما پرواز می کنند.

با تشکر از a گزارش IGNما آن را میدانیم پالمامان33یک Neux Modder، آنلاین قرار دهید چندین مد که شامل انواع سلاح های مدرن می شود. برخی از آنها عبارتند از Glock 19، AKM و تعدادی دیگر. هر یک از اعضای حزب شما می تواند این سلاح ها را تجهیز کند و هر کدام یک پانچ بسته بندی می کنند.

در حال پخش: چرا Baldur's Gate 3 بر اساس گیم اسپات بهترین بازی سال 2023 است؟

چیزی که این موضوع را خنده‌دارتر می‌کند این است که جامعه Baldur's Gate 3 ایده حمل یک اسلحه کاملاً پر شده توسط Asterion را دوست دارد. در تمام تصاویر کوچک موجود در فایل، می‌توانید چیزی را ببینید که به نظر می‌رسد استاریون یک تفنگ غول‌پیکر را به شما می‌دهد.

برخی از بازیکنان حتی به X/Twitter رفتند تا افکار خود را در مورد اعضای خاصی از گروه خود که دارای سلاح هستند بیان کنند. کاربری نوشت، “کی به این پسر اسلحه **** داده، من نمی توانم نفس بکشم.” در همان زمان، بازیکنان دیگر تصمیم گرفتند که شاید هوشمندانه‌تر باشد که به شخصیت‌هایی مانند گورتاش تفنگ بدهند.

برای اخبار بیشتر در مورد Baldur's Gate 3، داستان ما را در مورد اینکه چگونه استودیو Larian از ممنوعیت های Xbox بر روی ویدیوهای صریح اذیت می شود و داستان ما در مورد برنده شدن بازی سال Baldur's Gate 3 در جوایز Steam را بررسی کنید.تحریریه مجله بازی یک گیمر