Babylon 5 به Blu-Ray می‌آید، پیش‌سفارش‌های جعبه‌ست در آمازون به صورت زنده انجام می‌شود


سه دهه پس از اولین پخش آن از تلویزیون، Babylon 5 بالاخره راه خود را به Blu-ray باز کرد. سریال علمی تخیلی کلاسیک کالت در یک بسته قطعی راه خود را به رسانه‌های خانگی باز می‌کند که شامل پنج فصل کامل سریال و فیلم تلویزیونی آزمایشی The Gathering – در مجموع 110 قسمت – و موارد اضافی فراوان است.

برادران وارنر می‌گوید نمایش به‌طور کامل با وضوح بالا بازسازی شده است، و پیش خرید بسته کامل 135 دلاری اکنون در آمازون باز است قبل از انتشار در 5 دسامبر. اگر می‌خواهید یک هدیه اولیه کریسمس به طرفداران علمی تخیلی خانواده خود بدهید، این می‌تواند جعبه‌ای عالی باشد که باید در نظر بگیرید.

Babylon 5: The Complete Series
Babylon 5: The Complete Series

اگر زمانی که اولین بار از سال 1994 تا 1998 از تلویزیون پخش شد، آن را از دست دادید، بابیلون 5 یکی از برنامه های عالی دوران طلایی تلویزیون علمی تخیلی بود. Star Trek توسط Deep Space Nine و Voyager نمایندگی می‌شد، X-Files قوی پیش می‌رفت، و Sliders رتبه‌بندی‌های قوی دریافت می‌کرد. بابیلون 5 که توسط جی. مایکل استرازینسکی خلق شد، یک پایان غیرعادی برای زمان خود داشت، جلوه های بصری پیشگامانه دهه 90، و گروهی از بازیگران شامل بروس باکسلایتنر، بیل مومی، آندریاس کاتسولاس و پاتریشیا تالمن.

این نمایش که در سال 2257 در ایستگاه فضایی بابل 5 اتفاق می افتد، به دیپلماسی، درگیری و توطئه های شوم می پردازد. قبل از نمایش بلوری، طرفداران همچنین می‌توانند برای یک فیلم انیمیشن کاملاً جدید در تابستان امسال که پس از دومین جنگ سایه‌ها که فصل آخر بابیلون 5 را بسته بود، آماده کنند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بخوانید  راهنمای والدین برای لگو فورتنایت: نحوه بازی و تنظیم کنترل‌های والدین
تحریریه مجله بازی یک گیمر