Awesome Half-Life 1 Ray-Traced Mod تریلر انتشار دریافت می کند

Half-Life 1 یکی از محبوب‌ترین بازی‌های تیراندازی رایانه‌های شخصی در تمام دوران است، اما چند ضلعی‌های بزرگ و بافت‌های با وضوح پایین آن ممکن است برای کسانی که امروز برای اولین بار آن را بازی می‌کنند جذاب نباشند. خوشبختانه modder Sultim_T یک مود ساخته است که اضافه می کند ردیابی لیزری در بازی، و قطعا ارزش دیدن را دارد.

اگر با ردیابی پرتو در بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل آشنا نیستید، این ویژگی اساساً نورپردازی داخلی بازی را با پرتوهای پویا جایگزین می کند که به طور چشمگیری جلوه های بصری بازی را تغییر می دهد. شما می توانید تفاوت را در تریلر بالا مشاهده کنید، که بازتابی جدید را نیز نشان می دهد. مدل های سلاح و بهبود اثرات آب سلاح‌های ذرات سنگین مانند Gluon Gun و Tau Cannon نیز ارتقای بصری دارند.

شایان ذکر است که اکثر گیمرهایی که اولین بار Half-Life 1 را از دست دادند، احتمالاً باید آن را بررسی کنند. مسا سیاه، یک بازسازی ساخته شده توسط طرفداران که به طور کامل بازی را از ابتدا بازسازی می کند. با این حال، اگر کارت RTX دارید و به یک تجربه سنتی تر علاقه مند هستید – با توجه به اینکه Black Mesa در حال ایجاد تغییرات قابل توجهی در بیشتر بازی است، به خصوص در لایه های بعدی Xen – این مد را بررسی کنید. اگر به اکشن GoldSrc بیشتری نیاز دارید، مدهای Half-Life مدرن را بررسی کنید نیمه عمر: پژواکیا پروژه فعلی که سعی دارد بسته ماموریتی را که توسط Gearbox توسعه داده شده است، بیاورد تغییر آبی به موتور بلک مسا.

بخوانید  بررسی بازی Gotham Knights - زومجی

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.