Avatar: The Way of the Water این هفته برای روز زمین به سینماها بازمی گردد

شما می توانید برای یک نمایش در نزدیکی خود بلیط تهیه کنید در وب سایت IMAX (از طریق ComicBook.com).

در تلاش دیگری برای جشن گرفتن روز زمین، استودیو قرن بیستم این آخر هفته میزبان یک “تجربه هنری همهجانبه” در فضای هنری Lighthouse در لس آنجلس است. بلیط ها رایگان است اما باید از طریق وب سایت Lighthouse در اینجا رزرو شود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

جیمز کامرون نویسنده و کارگردان گفت ScreenRant او امیدوار بود افرادی که The Way of Water را دیده‌اند، الهام‌بخش باشند تا در مورد انجام هر کاری که می‌توانند برای محافظت از اقیانوس‌های زمین فکر کنند.

انتظار می رود Way of Water بیش از 500 میلیون دلار سود داشته باشد. موفقیت آن به این معنی است که کامرون با آواتار 3 در سال 2024 و آواتار 4 بعداً جلو خواهد رفت. این فیلم ها پشت سر هم فیلمبرداری شدند، تا حدی به این دلیل که بازیگران جوان خیلی سریع بزرگ می شدند. آواتار 5 که داستان را به زمین خواهد آورد، مورد بحث قرار گرفته است اما هنوز قفل نشده است.

این نمایشگاه هنری «غوطه‌ور» را بر اساس صحنه‌هایی از «راه آب» به نمایش می‌گذارد. لوازم و لباس های این فیلم و همچنین مجسمه هایی در اندازه واقعی نیز حضور خواهند داشت.

من نمی گویم فقط 10 دلار به صلح سبز بفرستیم. من در مورد این صحبت می کنم که چگونه می توانیم با هم کار کنیم تا از این چیز شگفت انگیز، زیبا و شگفت انگیزی که در اینجا در سیاره زمین داریم، محافظت کنیم. ما نیازی به رفتن به آلفا قنطورس نداریم. کامرون گفت: برای دیدن یک اقیانوس خنک.

بخوانید  سریال Live-Action Spider-Man Noir در آمازون در حال ساخت است

برای دیدن راه آب لازم نیست به تئاتر بروید، زیرا فیلم را می توان به صورت دیجیتالی در خانه خریداری کرد. احتمالاً زمانی به دیزنی پلاس می‌آید، اما هنوز تاریخی اعلام نشده است.

آواتار: راه آب، سومین فیلم پرفروش تمام دوران و فیلمی که داستان خود را بر حفظ جهان طبیعی متمرکز می کند، این هفته برای جشن گرفتن روز زمین به سینماها بازمی گردد. این فیلم جمعه 21 آوریل برای نمایش سه بعدی IMAX بازخواهد گشت.