Avatar: Frontiers Of Pandora Sky Breaker DLC داستان را در ماه جولای ادامه می دهد

Ubisoft’s Avatar: Frontiers of Pandora Sky Breaker در 16 ژوئیه منتشر خواهد شد، یوبی سافت در جریان کنفرانس مطبوعاتی Ubisoft Forward خود فاش کرد که ادامه داستان تیراندازی جهان باز در همان دنیای فیلم های موفق جیمز کامرون است.

با برداشتن داستان اصلی از بازی، ناوی ها پیروزی خود را با یک جشنواره ورزشی به سبک المپیک به نام بازی های بزرگ جشن می گیرند. بازی‌ها، با این حال، زمانی که یک کشتی عظیم در جشن‌ها تصادف می‌کند، قطع می‌شود، و یک بار دیگر ناوی‌ها مجبور می‌شوند برای دفاع از خانه خود در برابر RDA وارد عمل شوند.

DLC Sky Breaker بازیکنان را به مکان جدیدی می برد: Heart of the Plains. آنها همچنین با یک نوع دشمن جدید – AMP Defender – یک لباس مکانیکی مجهز به یک سپر ضد شورش بزرگ و یک تفنگ Gatling و همچنین ستوان های مجهزتر RDA روبرو خواهند شد. بازیکنان می توانند چالش های مختلفی را به عنوان بخشی از جشن های بازی های بزرگ انجام دهند. DLC همچنین پیشرفت کاراکترهای بازی را بیشتر گسترش می‌دهد و توانایی دستیابی به وضعیت Master Crafter و آیتم‌های کمیاب افسانه‌ای جدید و همچنین راه‌های جدیدی برای صرف امتیازات مهارت را اضافه می‌کند.

DLC در فصلنامه بازی گنجانده شده است. دومین DLC با عنوان Secrets of the Spires قرار است بعداً در سال 2024 منتشر شود. Avatar: Frontiers of Pandora در دسامبر 2023 منتشر شد. در بررسی 8/10 Avatar: Frontiers of Pandora از GameSpot، بازسازی دیجیتالی پاندورا توسط یوبی‌سافت را «مکانی برای کاوش» نامیدیم و در عین حال رویکرد آن به طراحی بازی‌های جهان باز و جلوه‌های بصری چشمگیر را تحسین کردیم.

بخوانید  قابلیت تعیین زمان انتشار Death Stranding 2

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر