Atlas Fallen Deep Dive مبارزات، جهان و جادوی شن بازی را توضیح می دهد

یان کلوز، کارگردان خلاق، در این ویدئو توضیح داد: “ما سعی می کنیم از آنچه قبلاً با The Surge 2 داشتیم استفاده کنیم و سعی کردیم در مسیر بسیار متفاوتی برویم.” “ما می خواهیم چیزهای خاصی را حفظ کنیم، می خواهیم سرعت را سریع نگه داریم و آن را افزایش دهیم و آن را بهبود بخشیم. بنابراین ما یک چابکی فوق العاده جالب در دنیای بازی داریم. اما با آن چه کنیم؟ ما فقط از آن استفاده نمی کنیم. مبارزه و همچنین برای اکتشاف.بیشتر بازی در مورد حرکت چابک، عمودی و اکتشاف است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

Atlas Fallen در 16 می برای PS5، Xbox Series X|S و PC منتشر می شود.

مومنتوم همچنین نقش کلیدی در مبارزه ایفا می کند و هر چه تعداد ضربات بیشتری به دشمن وارد شود، این انرژی بیشتر جمع می شود. هنگامی که Momentum کافی داشته باشید، می‌توانید حملات خاصی را انجام دهید و علاقه‌مندان به شخصیت خود را فعال کنید، با این سیستم شما را تشویق می‌کند تا به طرز ماهرانه‌ای تهاجمی باشید.

هسته گیم پلی Atlas Fallen حول جادوی شن و استفاده از آن قدرت های مخفیانه برای دفاع از خود در برابر Sand Wraiths می چرخد. دشمنان در اشکال و اندازه‌های مختلف هستند و Deck13 می‌گوید که می‌توانید از طیف گسترده‌ای از مهارت‌ها برای کمک به شخصی‌سازی سبک مبارزه خود استفاده کنید. یک مثال قابل توجه در اینجا سپر شنی است، سیستمی که در آن شما می توانید حملات دشمن را با استفاده از یک انفجار قدرتمند جادو منحرف کنید و زمانی که ضد حمله ای را انجام می دهید، به طور لحظه ای دشمنان خود را در جای خود منجمد کنید. هر چه دشمن بزرگتر را بکشید، پاداش بیشتری از آنها دریافت خواهید کرد.

این توضیح به الف پاسخ می دهد طرح سوالاتی در مورد Atlas Fallen، از طرح داستان گرفته تا دنیای آن، نحوه عملکرد گیم پلی آن، شخصی سازی شخصیت ها و آنچه که آن را منحصر به فرد می کند. همچنین، بخشی به توضیح نحوه عملکرد شن در بازی اختصاص داده شده است، در صورتی که به اطلاعات بیشتری در مورد تنها ماده ای که قادر به شکست دارث ویدر است نیاز دارید.

پس از معرفی در سال گذشته، توسعه دهنده Deck13 به دنبال بازی بعدی خود، Atlas Fallen بوده است. همه چیز این هفته با نگاهی کوتاه به گیم‌پلی در یک تریلر جدید تغییر کرد و برای هر کسی که کنجکاو بود تفاوت این پروژه با کار قبلی Deck13 در سری The Surge چیست، توسعه‌دهنده یک نگاه عمیق را در کانال یوتیوب خود برای قسمت بعدی آپلود کرده است. ریگ اکشن-RPG.