Asus ROG Ally Bundle در Best Buy فقط 400 دلار قیمت دارد و همراه با کیف مسافرتی رسمی ارائه می شود

دستی‌های بازی رایانه شخصی یکی از راحت‌ترین راه‌ها برای اجرای کتابخانه‌های Steam، GOG یا Game Pass Ultimate در حال حرکت هستند، اما گران هستند. خوشبختانه، اگر منتظر معامله خوبی برای یکی از بهترین این دستگاه ها بوده اید، می توانید 100 دلار در چندین مدل از Asus ROG Ally در Best Buy در حال حاضر صرفه جویی کنید. برای شیرین کردن معامله، کیف مسافرتی رسمی و یک ماه Xbox Game Pass Ultimate را با خرید خود دریافت می‌کنید. ROG Ally محبوب ترین بازی دستی ویندوز است و این معاملات برای هر دو مدل بهترین هستند.

با این معامله، می‌توانید ROG Ally را با پردازنده AMD Ryzen Z1 Extreme تنها با قیمت 550 دلار (650 دلار) یا مدلی با تراشه استاندارد Ryzen Z1 را تنها با قیمت 400 دلار (500 دلار) دریافت کنید. کیف حمل همراه آن معمولاً 40 دلار قیمت دارد، بنابراین در کل 140 دلار صرفه جویی می کنید.

Asus ROG Ally
Asus ROG Ally

اگرچه مدل با پردازنده Ryzen Z1 Extreme قدرتمندتر از این دو پیکربندی است، اما هر دو مشخصات مشابهی از جمله نمایشگرهای 1080p خیره کننده هفت اینچی با نرخ نوسازی 120 هرتز، تراشه گرافیکی RDNA 3، 16 گیگابایت رم و 512 گیگابایت حافظه یکپارچه ارائه می‌دهند. ذخیره سازی. برخلاف سایر دستگاه‌های دستی که اندروید یا لینوکس را اجرا می‌کنند (مانند Steam Deck)، ROG Ally یک تجربه استاندارد ویندوز 11 را ارائه می‌کند.

شایان ذکر است که استفاده از ویندوز در هر بازی دستی دشوار است مگر اینکه آن را با یک تنظیم سنتی ماوس و صفحه کلید جفت کنید. ما توصیه می‌کنیم یک ایستگاه اتصال مقرون‌به‌صرفه تهیه کنید، بنابراین می‌توانید در مواقعی که نیاز به انجام کارهای پیچیده در ویندوز دارید، از دستگاه مانند یک رایانه رومیزی معمولی استفاده کنید. ایسوس یک برنامه انحصاری به نام Armory Crate دارد که به شما یک رابط بازی سنتی‌تر و کنسول‌مانند می‌دهد، که پس از مرتب کردن موارد در سمت ویندوز بسیار مفید است.

بخوانید  45 بهترین ایده هدیه روز پدر در بازی و فناوری

در حالی که این معاملات عالی هستند، توجه داشته باشید که ایسوس اخیراً یک به‌روزرسانی جدید و قدرتمندتر، فضای ذخیره‌سازی ROG Ally 1 ترابایتی و عمر باتری بیشتر را اعلام کرده است. بهبود طول عمر و جوی استیک. می‌توانید ROG Ally X را با قیمت ۸۰۰ دلار در Best Buy قبل از عرضه در ۲۲ جولای پیش‌خرید کنید. مسلماً بسیار گران است – دو برابر قیمت مدل پایه در حال حاضر – بنابراین تازه واردان به صحنه دستی ممکن است بخواهند به جای آن یکی از مدل های موجود را بگیرند. هر نسخه ای را که دریافت کنید، با استفاده از آن برای اجرای تمام بازی های جدید اعلام شده در Summer Game Fest این هفته مشکلی ندارید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر