Assassin’s Creed Shadows Showcase دو سبک گیم پلی بسیار متفاوت خود را برجسته می کند

یوبی‌سافت در جریان ارائه Ubisoft Forward خود، نگاهی دقیق‌تر به Assassin’s Creed Shadows، که قبلا Assassin’s Creed Red نامیده می‌شد، به ما ارائه کرد. این بازی دارای دو قهرمان است، شینوبی یواشکی نائو و سامورایی واقعی یاسوکه.

تظاهرات با یاسوکه شروع شد که سوار بر اسب در حومه شهر سوار شد و سپس با پای پیاده روستایی را کاوش کرد. اهالی روستا نسبت به حضور یک سامورایی با احترام واکنش نشان دادند و برخی حتی تعظیم کردند. ما همچنین یک لحظه زیبا را دیدیم که در آن او یک سگ را پیدا کرد و قبل از صحبت با یک زن در مورد تهدید خشونت آمیز اخیر علیه روستای خود، به آن یک حیوان خانگی دوستانه داد. بنابراین او برای بررسی این مشکل رفت و متوجه فساد موجود در روستا شد که به طور مؤثر ساکنان را از هم جدا می کند. او در خیابان با یک سامورایی رقیب روبرو می شود که از او می خواهد وضعیت را به حال خود رها کند و سریعا او و متحدانش را اعزام کند. اسلحه او که کانابو نام دارد، آن چیزی نیست که از یک سامورایی انتظار می رود، اما شبیه یک چماق با نوک فولادی است. او سپس به استفاده از کاتانای سنتی تر برای مرحله دوم مبارزه می پردازد. هنگامی که او رهبر را حذف می کند، یک انتقال ویژه برای علامت زدن سر بریدن وجود دارد.

جنگنده دیگری سعی می کند به یاسوکه کمین کند، اما نائو مداخله می کند. این دو با یکدیگر گفتگو می کنند و یک صفحه انتخاب بازیکن برای انتخاب نحوه نزدیک شدن به قسمت بعدی ماموریت وجود دارد: مستقیماً با یاسوکه یا مخفیانه به عنوان Naoe. برای نسخه ی نمایشی، این Naoe است که روی پشت بام ها، گوشه ها و در چمن های بلند اردوگاه دشمن پنهان می شود. ما او را می بینیم که یواشکی وارد یک ساختمان می شود و قبل از اینکه هدف را در مسیرش شناسایی کند و روی سقف مخفی شود، شخصی را از در می زند. او به دنبال او بیرون می‌آید و قبل از اینکه او را با چاقو بزند، مخفیانه به داخل آب می‌رود تا موقعیت خوبی پیدا کند، اما این به نگهبانان او هشدار می‌دهد. این یک سکانس مبارزه مستقیم‌تر را آغاز می‌کند، اما مبارزه Naoe با حملات سبک‌تر و دامنه‌دار، متمایزتر به نظر می‌رسد. پس از کشتن چند نگهبان، او از کمپ فرار می کند.

بخوانید  بازگشت هیولای وحشتناک The Summoner World's Terrifying Monster در اولین تریلر فیلم The Nun II

بدون شک به دلیل تاکید بر مخفی کاری، طرفداران سال‌هاست که برای بازی Assassin’s Creed در ژاپن و با حضور نینجاها سروصدا کرده‌اند. بنابراین این انتظاری را برآورده می‌کند که مدت‌ها انتظارش را می‌کشیدیم، اما رویکرد قهرمان دوگانه، پیچ و تاب دیگری به آن می‌دهد. به نظر می رسد که این دو کاملاً متفاوت از یکدیگر کنترل می کنند و Shadows داستانی غیر خطی با اهدافی را روایت می کند که می توانند به هر ترتیبی از بین بروند. همچنین یک سیستم فصلی جدید با آب و هوا معرفی می کند که بین بهار، تابستان، پاییز و زمستان تغییر می کند.

Assassin’s Creed Shadows در تاریخ 15 نوامبر برای PC، PS5 و Xbox Series X|S عرضه می شود. اعضای Ubisoft+ Premium از 12 نوامبر از دسترسی زودهنگام بهره مند خواهند شد. برای جزئیات بیشتر، راهنمای پیش‌سفارش Assassin’s Creed Shadows را بررسی کنید. برای اطلاعات بیشتر، تمام بزرگترین بازی های Ubisoft Forward را بررسی کنید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر