Assassin’s Creed Shadows دارای ویژگی مورد علاقه طرفداران خواهد بود

Assassin’s Creed Shadows یکی از ویژگی های درخواستی بازیکنان را خواهد داشت.

بازی Assassin’s Creed Shadows از زمان عرضه در شبکه های اجتماعی سر و صدای زیادی به پا کرده است و اگرچه هنوز تریلری از این بازی منتشر نشده است، اما طرفداران جزئیات جالبی از ویژگی های جدید آن دریافت کرده اند. به گفته یوبی سافت، این بازی دارای دو قهرمان شینوبی چابک و سامورایی قدرتمند خواهد بود که هر کدام دارای مجموعه ای منحصر به فرد از سلاح ها، تجهیزات و توانایی ها هستند.

یک سیستم تغییر فصل پویا نیز به Assassin’s Creed Shadows اضافه شده است که بر روی جهان و گیم پلی بازی تاثیر می گذارد. این بازی بیشتر بر روی مخفی کاری، نورپردازی تعاملی و پویا، ساختن و گسترش پناهگاه ها به همراه آموزش جاسوسی و موارد دیگر تمرکز دارد.

اکنون یوبی‌سافت تورنتو توییت کرده است که در حالی که سازنده برخی از درخواست‌های طرفداران را رد کرده است، یکی از ویژگی‌های درخواستی بازیکنان در این بازی فاش خواهد شد. اگرچه یوبی سافت تورنتو جزئیات بیشتری در این مورد به اشتراک گذاشته است، اما به احتمال زیاد این ویژگی محبوب یک تجربه چند نفره در قالب رقابت یا همکاری است.

نائوی و یوسوکه در Assassin's Creed Shadows دوش به دو می جنگند

آخرین بازی ای که این ویژگی را داشت Assassin’s Creed 4: Black Flag بود و در ادامه بازی Assassin’s Creed Unity امکان تجربه بازی co-op را در اختیار بازیکن قرار داد. با توجه به اینکه یک بازی چند نفره مستقل در حال توسعه است، به نظر می رسد تجربه همکاری در Assassin’s Creed Shadows چندان دور نباشد.

بخوانید  چگونه می توان به نکات تسلط و مهارت در دوره آخر احترام گذاشت

Assassin’s Creed Shadows در 25 آوریل 1403 (15 نوامبر 2024) برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و سری ایکس باکس عرضه می شود. Xbox Series S منتشر شده است گزارش ها ادعا می کنند که اولین بازی در رویداد Ubisoft Forward در تاریخ 21 ژوئن 1403 (10 ژوئن 2024) به نمایش در خواهد آمد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر