Assassin’s Creed: Mirage به زودی از New Game Plus استقبال خواهد کرد


Ubisoft با اضافه کردن حالت New Game Plus در آپدیت بعدی Assassin’s Creed: Mirage، انتشار حالت Permadeath را به تاخیر انداخت.

یوبی سافت در آپدیت این هفته حالت New Game Plus را به Assassin’s Creed: Mirage اضافه می کند، اما انتشار سختی Permadeath را که در ابتدا قرار بود با آپدیت ماه دسامبر منتشر شود، به تاخیر انداخته است.

یوبی‌سافت درباره جزئیات به‌روزرسانی گفت: «در New Game Plus، داستان Besim را با سطح فعلی و پاداش‌های جدید کشف کنید. ما همچنین در حال کار بر روی مد Permadeath هستیم که در اوایل سال 2024 با به‌روزرسانی منتشر خواهد شد.

یک هفته پس از انتشار بازی، این شرکت اعلام کرد که Assassin’s Creed: Mirage پرفروش‌ترین بازی در بین سری Xbox نسبت به سری‌های قبلی مانند Assassin’s Creed: Origins و Assassin’s Creed: Odyssey بوده است، ما از بازخورد مثبت آن قدردانی می‌کنیم. »

Assassin’s Creed: Mirage در ایکس باکس سری ایکس پاییز امسال | Xbox Series Sایکس باکس وان، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، کامپیوتر منتشر شده و قرار است نسخه آیفون 15 پرو این بازی در اوایل سال 2024 عرضه شود.این بازی توسط شعبه بوردو یوبی سافت توسعه دهنده بسته الحاقی Assassin’s Creed: Valhalla با نام Wrath of the Druids ساخته شده است.

بخوانید  بهترین مینی آرکیدهای ارزان قیمت