Ark: Survival Ascendant Polymer Locations and Farming Guide


نحوه دریافت پلیمر در Ark Survival Ascended یک فرآیند پیچیده است، به خصوص اگر به سرعت مواد زیادی را می خواهید. پلیمر ارگانیک فقط از چند مکان به دست می آید که پردازش برخی از آنها راحت تر از بقیه است. با این حال، می توانید پلیمر را از چند منبع رایج بسازید، و در حالی که در نهایت گران تمام می شود، این روش ساخت بهترین راه برای به دست آوردن مواد در دراز مدت است. این راهنما توضیح می دهد که کجا می توان Polymer and Ark Survival Ascended را پیدا کرد و چگونه به طور موثر آن را پرورش داد.

پلیمر را کجا پیدا کنیم

پلیمر در شکل ارگانیک آن از منابع متعددی می آید که برخی از آنها کمتر از سایرین خوش طعم هستند. ساده ترین راه برای به دست آوردن آن، برداشت برخی از حیوانات است. پنگوئن – Kairuku، به زبان Ark – یکی از رایج ترین منابع پلیمر است، اگرچه می توانید آن را در دایناسور-اردک های کوچک Hesperonis که در اطراف رودخانه های جزیره شنا می کنند نیز پیدا کنید. کایروکو در گوشه‌های شمال غربی نقشه دور یخ‌های یخ می‌چرخد. آنها یک پرنده کمیاب هستند، یا حداقل برای من بودند، بنابراین ممکن است چند روز طول بکشد تا من با یکی از آنها روبرو شوم.

آخوندک پلیمر را در Ark Survival Evolved رها کرد، اگرچه من هنوز در Ascended با آن روبرو نشده ام.

شما ممکن است یک پنگوئن را در شمال دور پیدا کنید، یا فقط یک دایناسور را پیدا کنید که از میان یخ می لغزد.
شما ممکن است یک پنگوئن را در شمال دور پیدا کنید، یا فقط یک دایناسور را پیدا کنید که از میان یخ می لغزد.

یکی از محبوب‌ترین روش‌هایی که بازیکنان برای جمع‌آوری سریع مقدار زیادی پلیمر از آن استفاده می‌کنند، رام کردن یک پنگوئن نر و ماده و راه‌اندازی یک مزرعه کوچک پنگوئن با اتاق‌هایی با دمای کنترل‌شده برای حمایت از رشد تخم است. آنها پلیمر را از بچه پنگوئن ها برداشت می کنند و چرخه را تکرار می کنند. از آنجایی که برداشت شامل آسیب رساندن به حیوان مورد نظر است، این روشی نیست که من و دیگران واقعاً بخواهیم آن را تمرین کنیم.

بخوانید  Cities: Skylines 2 اواخر امسال عرضه می‌شود و وعده می‌دهد که واقعی‌ترین شهرساز تاریخ باشد

پلیمر زنبور عسل

کندوهای زنبور عسل نیز اگر آنها را با هچ برداشت کنید، پلیمرهای آلی را رها می کنند. این به شما امکان می دهد نوع دیگری از مزرعه پلیمری را ایجاد کنید، البته به شرط اینکه اقدامات احتیاطی مناسب را انجام دهید. اگر زنبورها را اهلی کنید و فضایی برای ساخت کندو برای آنها ایجاد کنید، می توانید بدون آسیب رساندن به موجودی، پلیمر را از کندوها برداشت کنید. نکته منفی این است که در این فرآیند بخشی از کندو را از بین می برید و زنبورهای رام شده شما به احتمال زیاد حمله خواهند کرد. با این حال، کت و شلوار حشره یا دافع شما و زنبورها را ایمن نگه می دارد و کندوها در نهایت گره های پلیمری خود را دوباره ظاهر می کنند.

زنبورها و کندوها در درختان قرمز تخم ریزی می کنند منطقه، جزیره بزرگ در جنوب آتشفشان. آنها باید نسبتاً رایج باشند، اگرچه من فقط با یکی دو مورد در نزدیکی باتلاق منطقه برخورد کردم. این احتمالاً یک اشکال است (ha)، بنابراین فقط پس از بارگیری مجدد یا زمانی که یک چرخه روز جدید شروع می شود، منطقه را بررسی کنید تا ببینید آیا می توانید آنها را پیدا کنید.

منطقه Redwoods وسیع و پر از درختان است که زنبورها می توانند کندوهای خود را روی آنها بسازند.
منطقه Redwoods وسیع و پر از درختان است که زنبورها می توانند کندوهای خود را روی آنها بسازند.

پلیمر آچاتینا

ساده ترین روش بازیابی پلیمر از اسلگ آچاتینا. این بچه های کوچک لزج در اطراف تراوش می کنند باتلاق ها و جنگل های حرا اطراف در جنوب منطقه Redwoods، و شما می توانید بدون انجام کاری پلیمر را از آن دریافت کنید. اگر Achatina را اهلی کنید و منطقه ای را ایجاد کنید که می تواند به آن سر بخورد، می توانید هر روز یا بیشتر برگردید و برای مشکل خود مقداری پلیمر تهیه کنید. جیب شما را پر نمی کند، اما راهی ساده و مناسب برای تکمیل سایر فعالیت های شماست.

بخوانید  شروع پیش بارگذاری Dead Space Remake در ایکس باکس

روش نهایی این است که خودتان پلیمر بسازید، و در حالی که این روش پرمخاطب ترین راه برای به دست آوردن مواد است، در نهایت در دراز مدت به نفع شماست.

Achatina در زنده نگه داشتن خود بسیار خوب است، اگرچه شما هنوز هم باید با تهدیدات اطراف مقابله کنید، فقط در صورت امکان.Achatina در زنده نگه داشتن خود بسیار خوب است، اگرچه شما هنوز هم باید با تهدیدات اطراف مقابله کنید، فقط در صورت امکان.
Achatina در زنده نگه داشتن خود بسیار خوب است، اگرچه شما هنوز هم باید با تهدیدات اطراف مقابله کنید، فقط در صورت امکان.

پلیمر آلی یا پلیمر معمولی

هنگامی که یک هاون و هاون دارید، می توانید ابسیدین و خمیر سیمان را مخلوط کنید برای بدست آوردن پلیمر برای تولید یک پشته پلیمری دو مورد از هر مورد نیاز است، اگرچه هر دو در جزیره بسیار رایج هستند. اگر از تلاش برای یافتن آن خسته شدید، فقط از یکی از دستورات کنسول Ark Survival Ascended استفاده کنید تا بیشتر به شما ارائه دهد.

پلیمر صنایع دستی بر خلاف پلیمرهای آلی که پس از مدتی خراب می شود، برای همیشه ماندگار است. شما همچنین می توانید مقدار بیشتری از آن را نسبت به پلیمرهای آلی حمل کنید، بنابراین اگر قصد دارید مقدار زیادی از آن را بسازید – که باید – این احتمالاً انتخاب ساده تری برای استفاده است.

اگر به دنبال مواد دیگر برای ساخت و ساز هستید، راهنمای ما برای یافتن فلز در Ark Survival Ascended با کمترین دردسر را بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.