Aquaman 2 با یک افتتاحیه ناامید کننده آغاز شد


Aquaman and the Lost Kingdom موفق شد یکی از ضعیف ترین افتتاحیه های تاریخ سینمای دی سی را ثبت کند.

فیلم Aquaman and the Lost Kingdom پس از دریافت نقدهای متوسط ​​و کم سرانجام به اکران سینماها راه یافت و اکنون طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونآکوامن 2 شروع ناامیدکننده ای در گیشه داشت. آکوامن و پادشاهی گمشده تنها در سه روز اول اکران در آمریکای شمالی 28.1 میلیون دلار فروخت که یکی از پایین‌ترین افتتاحیه‌های هر فیلم DCEU را رقم زد.

برای مقایسه، Wonder Woman 1984 با 16.7 میلیون دلار، Blue Beetle با 25 میلیون دلار و The Suicide Squad با 26.2 میلیون دلار افتتاح شد. همچنین انتظار می‌رود که آکوامن ۲ در روز دوشنبه، دومین روز کریسمس، ۱۱.۹ میلیون دلار دیگر در ایالات متحده بفروشد که در مجموع ۴۰ میلیون دلار در چهار روز اول تعطیلات کریسمس به دست می‌آید.

آکوامن و لباس جدیدش در فیلم آکوامن و پادشاهی گمشده

Aquaman 2 همچنین CinemaScore B را از تماشاگران دریافت کرد که خبر خوبی برای فیلم نیست. با این حال، با وجود افتتاحیه ناامید کننده داخلی، Aquaman and the Lost Kingdom تا حدودی در باکس آفیس جهانی وضعیت بهتری دارد و این فیلم تاکنون 80.1 میلیون دلار در باکس آفیس بین المللی فروش داشته است. به این ترتیب مجموع فروش این فیلم به 120.1 میلیون دلار رسید، در حالی که آکوامن 2 تنها در چین 30.4 میلیون دلار فروخت که می تواند خبر خوبی برای برادران وارنر باشد.

جیسون موموآ امبر شنید، پاتریک ویلسوننیکول کیدمن، یحیی عبدالمتین دومین، تمورا موریسون، ویلم دافو، دولف لوندگرن، سبک بالش، رندال پارک، وینسنت ریگان و ایندیا مور از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم آکوامن و پادشاهی گمشده ظاهر شدند و به ایفای نقش پرداختند. جیمز وان Aquaman and the Lost Kingdom را بر اساس فیلمنامه ای از دیوید لزلی جانسون کارگردانی کرد، او فیلمنامه قسمت اول فیلم آکوامن را نوشته است.

بخوانید  ویدیوی پشت صحنه سکانس اکشن رم از فیلم Mission Impossible 7 با بازی تام کروز