Ant-Man And The Wasp: Quantumania با 120 میلیون دلار افتتاحیه آخر هفته اوج می گیرد

با توجه موجو باکس آفیس.

برای اطلاعات بیشتر، بررسی Quantumania از GameSpot و نظر سایر منتقدان را بررسی کنید.

[UPDATE] Ant-Man and the Wasp: Quantumania در چهار روز آخر هفته روز رئیس جمهور در ایالات متحده 120 میلیون دلار به دست آورد. در دوره سه روزه سنتی جمعه تا یکشنبه 105.5 میلیون دلار به دست آورد. این بهترین شروع تا کنون برای مجموعه Ant-Man بوده است، و اکنون اولین فیلم سال 2023 است که با افتتاحیه بیش از 100 میلیون دلار در ایالات متحده آغاز شده است.

در هر صورت، به نظر می رسد Quantumania به طور مشابه از Guardians of the Galaxy Vol. 2 که در اکران پنج شنبه خود در سال 2017 17 میلیون دلار به دست آورد. این فیلم در 43 بازار در سراسر جهان در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه اکران شد و طبق گزارشات، در این مکان ها 23.8 میلیون دلار درآمد کسب کرد. ضرب الاجل. همراه با 18 میلیون دلار از ایالات متحده در روز پنجشنبه، این رقم تا کنون در سراسر جهان حدود 41 میلیون دلار است.

انتظار می‌رود که Quantumania در تعطیلات آخر هفته آینده خود تا 110 میلیون دلار در ایالات متحده کسب کند و در مجموع حدود 280 میلیون دلار در سراسر جهان شروع شود. Quantumania به دنبال بزرگترین جدایی در کل مجموعه Ant-Man است.

بر اساس گزارش ها، Ant-Man and the Wasp: Quantumania در پیش نمایش های پنجشنبه در ایالات متحده 17 تا 18 میلیون دلار به دست آورد. اولین برآوردهای ددلاین.

اصل داستان در زیر آمده است.

Quantumania بهترین نقدها را از منتقدان دریافت نمی کند، اما Deadline نشان می دهد که نمرات انتقادی فیلم ممکن است چندان مهم نباشد، زیرا طرفداران باید تا حدی برای دیدن جاناتان میجرز به عنوان شخصیت شرور جدید کانگ فاتح حاضر شوند. میجرز به خاطر عملکردش در نقش کانگ، که اولین شرور بزرگ جدید MCU بعد از تانوس است، مورد ستایش قرار می گیرد.

بخوانید  واکنش متخصص اسلحه به سلاح ها در Battlefield 1 PART 2

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

برای مقایسه، Quantumania برای برخی از بزرگترین فیلم‌های مارول در سال 2022، از جمله Doctor Strange در Multiverse of Madness (36 میلیون دلار)، Thor: Love and Thunder (29 میلیون دلار) و Black Panther: Wakanda Forever (28 میلیون دلار) بسیار کمتر از اعداد پنجشنبه خواهد بود. ).

Quantumania را پیتون رید کارگردانی می‌کند و پل راد، اوانجلین لیلی، جاناتان میجرز، کاترین نیوتن، مایکل داگلاس، میشل فایفر و بیل موری در اولین فیلم خود در MCU بازی می‌کنند.