Ant-Man با Kang the Conqueror در تصویر جدید Ant-Man 3 ملاقات می کند


عکس جدید از Ant-Man and the Wasp: Quantumania منتشر شد، جایی که ما شاهد ملاقات Ant-Man با Kang the Conqueror هستیم.

ماه گذشته بود استودیوهای مارول اولین تریلر Ant-Man and the Wasp: Quantumania را منتشر کرد، جایی که ما به دنیای کوانتومی سفر کردیم و کانگ فاتح را برای اولین بار دیدیم. در حال حاضر در آخرین اخبار سینما و تلویزیون، تصویر جدیدی از Ant-Man 3 منتشر شده است. مجله Empire اخیراً تصویر جدیدی از فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania به اشتراک گذاشته است که در آن اسکات لانگ با کونگ فاتح در دنیای کوانتومانیا آشنا می شود:

Ant-Man با Kang the Conqueror در Ant-Man and the Wasp: Quantumania ملاقات می کند.

پل راد در نقش اسکات لانگ (مرد مورچه ای) اوانجلین لیلی به عنوان هوپ پیم (زنبور)، مایکل داگلاس مثل هنک پیم، میشل فایفر مثل جانت ون داین، کاترین نیوتن در نقش لنگ، جاناتان میجرز مثل کانگ فاتح، پارک رندال مثل جیمی وو، بیل موری و ویلیام جکسون هارپر آنها از جمله بازیگران حاضر در فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania هستند و به ایفای نقش پرداختند.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania قرار است در تاریخ 17 فوریه 2023 (28 بهان 1401) در سینماها اکران شود. پیتون روزوکارگردان دو قسمت اول فیلم Ant-Man فیلم Ant-Man 3 را بر اساس فیلمنامه ای از جف لاونزنویسنده و تهیه کننده سریال ریک و مورتی، این کار را بر عهده داشت.