Animal Crossing: New Horizons در آمازون ۲۹ دلار است

نیوهورایزنز، یکی از موفقیت‌های بزرگ سال 2020، این مجموعه را از کلاسیک کالت به بلاک‌باستر اصلی تبدیل کرد که برای اولین بار در سوییچ قرار گرفت و زیبایی‌شناسی دوست‌داشتنی را با تجربه‌های بازی جذاب ترکیب کرد. با رسیدن بازی به اوج همه‌گیری COVID-19، مردم به دنبال فرار از واقعیت بودند و نیوهورایزنز این فانتزی را با سبک و ظرافت انجام داد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

Kallie Plagge در بررسی Animal Crossing: New Horizons در GameSpot نوشت: «نیو هورایزنز قطعاً سرعت کمتری نسبت به سایر بازی‌های Animal Crossing دارد، تا حدی به این دلیل که در ابتدا باید کار کنید تا همه چیز در جزیره کار کند. “من متوجه می شوم که شب ها وقتی نمی توانم بخوابم، یا در طول روز که استرس دارم و به استراحت نیاز دارم، به بازی روی می آوردم. بیشتر اوقات، یک روستایی دوست داشتنی یا حتی بعد از انجام کارهایم فقط احساس موفقیت می کنم. روحیه ام را تقویت خواهد کرد.”

حتی زمانی که نیوهورایزنز از آن دریچه دیده نمی‌شود، ورودی فوق‌العاده‌ای در سری Animal Crossing است که جذاب‌ترین سیستم‌های آن را ساده‌تر می‌کند تا بتواند برای تازه واردان بیشتر در دسترس باشد. بسیاری دیگر از معاملات جمعه سیاه نینتندو در حال حاضر در دسترس هستند، بنابراین می توانید برای معاملات عالی بیشتر در مورد بازی ها و سخت افزار کلیک کنید.

Animal Crossing: New Horizons در حال حاضر در دسترس است 29 دلار در آمازون. این معامله با بهترین قیمت جمعه سیاه هفته گذشته مطابقت دارد. New Horizons برای روزها در آمازون فروخته شده است، بنابراین این احتمالا آخرین فرصت شما برای گرفتن یکی از محبوب ترین بازی های سوییچ با کمترین قیمت آن است.