Animal Crossing: New Horizons به پرفروش ترین بازی ویدئویی در تاریخ ژاپن تبدیل شده است


طبق گزارشی جدید، Animal Crossing: New Horizons اکنون به عنوان پرفروش ترین بازی تاریخ ژاپن شناخته می شود.

بر اساس سایت Game Data Library، که داده‌های مربوط به فروش بازی‌های ویدیویی در ژاپن، Animal Crossing: New Horizons را جمع‌آوری می‌کند. این بازی اکنون به عنوان پرفروش ترین بازی ویدئویی در تاریخ ژاپن شناخته می شود. این بازی تاکنون 10.45 میلیون نسخه در ژاپن فروخته است. پیش از این پرفروش ترین عنوان بازی در تاریخ ژاپن برای مدت طولانی بود قرمز و سبز پوکمون متعلق به بازی Pokémon Red and Green در سال 1996 منتشر شد و تا به امروز 10.23 میلیون نسخه فروخته است.

بازی Animal Crossing: New Horizons تنها دو سال پیش بر روی نینتندو سوییچ منتشر شد و توانست در مدت زمان کوتاهی به این رکورد دست یابد. در همین حال، از زمان انتشار سه بازی از پنج بازی پرفروش تاریخ ژاپن که عبارتند از Pokemon Red and Green، Pokemon Gold and Silver و Super Marion Bros. بیش از 20 سال گذشت.

پنجمین بازی پرفروش تاریخ ژاپن Super Smash Bros Ultimate است که در سال 2018 برای نینتندو سوییچ منتشر شد. به طور کلی در بین 20 بازی پرفروش تاریخ ژاپن، 6 عنوان از کنسول سوییچ مانند Mario Kart 8 Deluxe، Pokemon Sword and Shield، Splatoon 2 و Splatoon 3 وجود دارد.

طبق گفته نینتندو، Animal Crossing: New Horizons 40.17 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است. یعنی بیش از 35 درصد از کاربران سوییچ این بازی را خریداری کرده اند.جالب است بدانید تنها بازی Mario Kart 8: Deluxe با فروش معادل 48.1 میلیون نسخه نسبت به Animal Crossing: New Horizons برتری دارد. در جدول پرفروش ترین بازی های نینتندو سوییچ قرار دارد.

همچنین شایان ذکر است که New Horizons بیش از سه برابر Animal Crossing: New Leaf فروش داشت. با بیش از 12 میلیون نسخه فروش، New Leaf قبلاً پرفروش‌ترین بازی در سری Animal Crossing بود.

سازندگان سری بازی Animal Crossing طی یک مصاحبه آنلاین در CEDEC در مورد تاریخچه و آینده این سری صحبت کردند. آنها راز موفقیت این سری را متمایز بودن هر بازی نسبت به نسخه قبلی خود می دانستند. آیا کیوگوکو، مدیر افق های جدید او در طول مصاحبه خود گفت که با حفظ نکات مثبت نسخه های قبلی، هر بازی باید با کارهای قبلی خود متفاوت باشد. به عبارت دیگر سازندگان معتقدند این مجموعه بدون ایجاد تغییرات نمی تواند دوام زیادی داشته باشد.

نظرت راجع به آن چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.