Anchorman به زودی برای اولین بار در بلو-ری 4K در دسترس خواهد بود

در نهایت، سبیل باشکوه رون بورگوندی با وضوح بسیار بالا تغییر می کند. گوینده: The Legend of Ron Burgundy مدت‌هاست که به عنوان یکی از بهترین فیلم‌های کمدی تاریخ شناخته می‌شود و بلوری 4K آن اکنون برای پیش‌فروش در دسترس است. با قیمت 24.49 دلار (26 دلار بود)، از 2 ژوئیه در دسترس خواهد بود، و شما می توانید نسخه خود را هم اکنون از طریق آمازون، درست در زمان جشن بیستمین سالگرد این کمدی فرقه ای امن کنید. Anchorman 20th Anniversary Edition در فرمت‌های Blu-ray و 1080p دیجیتال نیز موجود است.

مجری: افسانه ران بورگوندی
مجری: افسانه ران بورگوندی

اگر آن را ندیده‌اید – یا نیاز به تماشای دوباره آن داشته باشید – انکرمن یکی از آثار ویل فرل در اوایل دهه 2000 بود. مجری شماره یک خبر دیگو در زمانی که کابل بر امواج رادیویی تسلط داشت. بورگوندی که در دنیای خبری تحت سلطه مردان بسیار راحت شده است، زمانی که روزنامه‌نگار نوظهور ورونیکا کورنینگ استون – با بازی کریستینا اپلگیت – دنیای خود را زیر و رو می‌کند، با چالش جدیدی روبرو می‌شود.

علاوه بر این، بریک تاملند، یک گزارشگر هواشناسی از بورگوندی، مردی از یک ایستگاه تلویزیونی دیگر را طی یک نزاع وحشیانه بین گروه های خبری به قتل می رساند. چرا او در زندان نیست؟ ما این را نمی دانیم، اما بریک به طور کامل یک مرد را با استفاده از سه پایه کشت. در این فیلم علاوه بر فرل، استیو کارل، پل راد، دیوید کوچنر و فرد ویلارد نیز ایفای نقش کردند.

برای ویژگی‌های خاص، بیش از دو ساعت از موارد اضافی اصلی که از نسخه‌های قبلی و مطالب جدید منتقل شده‌اند، دریافت خواهید کرد، مانند تست بازیگری، صحنه‌های حذف شده، مصاحبه‌ها، و یک موزیک ویدیو با حضور بازیگران Anchorman در حال اجرای Afternoon Delight. سینما و ویرایش های توسعه یافته فیلم، همه با کیفیت 4K بازسازی شده اند.

بخوانید  نقد و بررسی فیلم تتریس پشت صحنه بازی ویدیویی معروف

در دیگر اخبار انتشار بلوری، تابستان با ورود مجموعه جعبه بلوری Jaws در حال گرم شدن است – می توانید بگویید وقتی سرعت ویولن ها بالا می رود نزدیک تر می شود – و بازسازی خونین Evil Dead از سال 2013 برای یادآوری اینجاست. شما. که هرگز نباید کتاب هایی را که با گوشت انسان پوشیده شده اند با صدای بلند بخوانید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر