AMD پردازنده‌های جدیدی را برای تقویت بازی لپ‌تاپ معرفی کرد

در مورد تفاوت بین این دو پردازنده، Z1 دارای شش هسته و 12 رشته، چهار واحد محاسباتی AMD RNDA و حافظه نهان 22 مگابایتی است. لبه، که 55 درصد قدرت را نسبت به تراشه پردازش سفارشی Steam Deck افزایش می دهد. Z1 Extreme دارای هشت هسته و 12 رشته، 12 واحد محاسباتی AMD RNDA و حافظه نهان 24 مگابایتی است. برای جزئیات بیشتر، می‌توانید وب سایت AMD.

AMD همچنین ادعا می‌کند که پردازنده‌ها عمر باتری باورنکردنی را به لطف کارایی معماری Zen 4 ارائه می‌کنند. ویژگی‌های AMD مانند Radeon Super Resolution 2، Radeon Chill، Radeon Image Sharpening، AMD Link را می‌توان با تراشه برای بهبود عملکرد و بهبود عملکرد استفاده کرد. عمر باتری. AMD همچنین می گوید که این دستگاه های قابل حمل اتصال یکپارچه به کتابخانه های بازی شما و دسترسی به بازی های رایانه شخصی از طریق Xbox Game Pass Ultimate را ارائه می دهند.

AMD پردازنده‌های جدید Ryzen Z1 را معرفی کرده است که به صراحت برای تامین انرژی دستگاه‌های PC قابل حمل در نظر گرفته شده است. سری Z1 شامل دو پردازنده است: Z1 و Z1 Extreme. AMD در حال همکاری با ایسوس است تا اولین دستگاه رایانه شخصی قابل حمل با استفاده از این تراشه ها را به نام Asus ROG Ally بیاورد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

به زودی اولین نگاهی به استفاده از فناوری خواهیم داشت. ایسوس اطلاعات بیشتری در مورد ROG Ally در 11 می اعلام خواهد کرد.

بخوانید  حضور بوچر و هوملندر در اولین پوسترهای فصل چهارم سریال The Boys

تحریریه مجله بازی یک گیمر