AMD تایید کرد: رقبای RX 7900 XTX RTX 4080

AMD تایید کرد که کارت گرافیک RX 7900 XTX برای رقابت با GeForce RTX 4080 در بازار و این تکنولوژی راه اندازی شد FSR3 ممکن است در مدل های قبل از RDNA3 پشتیبانی شود.

یکی از سوالاتی که پس از رویداد رونمایی از معماری RDNA3 AMD مطرح شد این است که چرا در پایان این رویداد AMD کارت‌های گرافیک سری RX 7900 خود را با محصولات خانواده GeForce جایگزین می‌کند؟ RTX40. مقایسه نشد اکنون به نظر می رسد که فرانک آزور، طراح ارشد و توزیع کننده سخت افزار بازی AMD به این سوال پاسخ داد. او در مصاحبه اخیر خود تایید کرد که سری RX 7900 برای رقابت با RTX 4080 معرفی شد و از آنجایی که انویدیا هنوز این کارت را منتشر نکرده است، AMD هیچ داده ای برای نمایش در رویداد خود نداشت.

کارت گرافیک های سری RX 7900

در این مصاحبه، PCWorld از یکی از اعضای ارشد AMD در مورد فناوری FSR3 سوال کرد. نسل بعدی فناوری گرافیکی پیشرفته AMD در نمایشگاه معماری RDNA3 رسما معرفی شد. AMD در این رویداد اعلام کرد که در سال 2023 فناوری FSR3 را در اختیار کاربران قرار می دهد، اما هیچ اشاره ای به کارت گرافیک های پشتیبانی شده توسط آن نشد. حال در پاسخ به این سوال، Fram Azure اعلام کرده است که AMD حاضر است علاوه بر نسل RDNA3، فناوری FSR3 را برای مدل های بیشتری نیز ارائه کند.

Azure ادامه می دهد و به طور غیر مستقیم به انتشار انحصاری DLSS3 برای RTX 40 اشاره می کند. گفته می شود که پشتیبانی از یک فناوری در نسلی از معماری گرافیکی کار ساده ای است، اما AMD او سعی می کند ارائه FSR برای معماری های مختلف زمان می برد. این شرکت در حال حاضر نمی تواند 100% تضمین کند که معماری های مختلف از نسل بعدی فناوری FSR 3 بهره خواهند برد، اما در حال حاضر، بدانید که ما در حال کار بر روی آن هستیم.

بخوانید  پیوستن استیون یئون به رابرت پتینسون در فیلم علمی تخیلی جدید بونگ جون هو