Amazon Kindle Scribe برای جمعه سیاه با قیمت های پایین به فروش می رسد


یک کتابخانه شخصی که فضای واقعی را در خانه شما اشغال می کند بنابراین قرن گذشته، به خصوص زمانی که شما دارای فناوری پیشرفته ای مانند آمازون Kindle هستید. برای جمعه سیاه، می‌توانید در Kindle Scribe بزرگ – و حتی چند درخت از چنگال کاغذ بزرگ – ذخیره کنید، زیرا از 340 دلار به 240 دلار کاهش یافته است.

شرحی ارائه نشده است

جذابیت بزرگ این Kindle خاص این است که همراه با یک نوت بوک دیجیتال و یک خودکار است، بنابراین می توانید برخی از یادداشت ها را در آن یادداشت کنید. یادداشت های دست نویس را می توان به متن تبدیل کرد و با صفحه نمایش جلویی 10.2 اینچی روشن با تراکم 300 ppi، فضای زیادی برای نوشتن دارید. اگر نیاز به صادرات این یادداشت ها دارید، می توان آنها را به PDF تبدیل کرد یا به Microsoft Word صادر کرد. یادداشت‌های چسبنده به‌طور خودکار بر اساس کتاب سازمان‌دهی می‌شوند و در یک مکان نگهداری می‌شوند، بنابراین می‌توانید همه یادداشت‌های خود را در کتاب قبل از صادرات مرور کنید.

این کیندل برای زمانی که می خواهید با یک رمان جدید راحت بنشینید و استراحت کنید، یک دستگاه عالی است. بیش از 13 میلیون کتاب برای انتخاب در کتابخانه Kindle وجود دارد، و این بزرگترین Kindle است که آمازون در صورتی که می خواهید احساس کنید دستگاهی به اندازه کتاب در دست دارید، ارائه می دهد.

طبق معمول، می توانید منتظر چندین پیشنهاد جمعه سیاه دیگر از آمازون برای محصولات داخلی آن باشید. در حال حاضر، می‌توانید باندل‌های Fire Tablet، کنترل‌کننده‌های بازی Luna و موارد دیگر را تا 50 درصد تخفیف کسب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر، می توانید لیستی از نکات برجسته را در زیر بررسی کنید.

بخوانید  اعلام تاریخ شروع فصل سوم سریال The Great با حضور ال فانینگ و نیکلاس هولت

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

Naturhaus auslaufhahn für 20 liter kanister.