Alone In The Dark با بازیگران هالیوود و تأثیرات Resident Evil دوباره خود را اختراع می کند

در میان رنسانس وحشتناکی که چندین سال است تجربه می‌کنیم، با بازی‌هایی مانند Resident Evil، Dead Space، Silent Hill و بسیاری دیگر که در حال بازسازی، ریمستر یا راه‌اندازی مجدد هستند، یکی از قدیمی‌ترین سریال‌های این ژانر به زودی از این ژانر بیرون خواهد آمد. سایه ها. Alone in the Dark، بازسازی بازی اصلی 1992، برای مخاطبان مدرن، با چشم اندازی بیش از حد، مکانیک های مبارزه ای که هرگز در بازی ماجراجویی اصلی یافت نشد، و حتی برخی از چهره های معروف، دوباره متولد شده است.

این احتمالاً چیز خوبی است، زیرا این فرنچایز را بر مبنایی آشنا زنده می کند. حتی اگر هر بازی Alone in the Dark را در 30 سال گذشته بازی کرده باشید، از سال 2015 بازی جدیدی را بازی نکرده اید و بر اساس رتبه بندی کلی، از سال 2001 بازی خوبی نبوده است. بنابراین، گیمرهای زیادی وجود دارد، حتی طرفداران ترسناک که تا به حال در این مجموعه بازی نکرده اند. اعتراف می کنم که اگرچه من یک طرفدار وحشتناک هستم، اما یکی از آن بازیکنان هستم. با شکل دادن به بازی به گونه ای که بیشتر شبیه سایرین در این سبک باشد، فکر می کنم هیجان زده کردن من چندان سخت نیست. من اصول اولیه را درک می کنم، و از آنجا، امیدوارم داستان بتواند آن را به جلو ببرد.

بازسازی توسط میکائیل هدبرگ، نویسنده دو ژانر کلاسیک، Amnesia: The Dark Descent و SOMA نوشته شده است که به تیم نسبتا ناشناخته Pieces Interactive هوای اعتبار می بخشد. در مرکز داستان بازی دو شخصیت به نام های امیلی هارتوود و کارآگاه ادوارد کارنبی قرار دارند که به ترتیب توسط جودی کامر از فری گای و دیوید هاربر از Stranger Things بازی می کنند. مدل‌های واقع‌گرایانه این شخصیت‌ها، که نه تنها توسط همتایان هالیوودی‌شان صداگذاری می‌شوند، بلکه دقیقاً شبیه آن‌ها نیز مدل‌سازی شده‌اند، زمانی که من در پیش‌نمایش بازی امروز قبل از نمایش عمومی امروز شرکت کردم، یک جزئیات جدید و سرگرم‌کننده بود.

بخوانید  فیلم Avatar: Frontiers of Pandora فاش شد

برای بازیکنانی که خودشان به دنبال شیرجه زدن به دنیای Alone in the Dark هستند، امروز می توانند این کار را انجام دهند. Grace in the Dark Prologue، یک فصل پیش درآمد رایگان برای بازی اصلی، امروز برای PC، Xbox Series X|S و PS5 عرضه می‌شود. گریس ساندرز، دختر جوانی از این مجموعه را به نمایش می‌گذارد، اگرچه تیم تاکید کرد که این دمو شامل عناصر جنگی نمی‌شود، زیرا آنها نمی‌خواستند گریس را در موقعیت‌های زندگی یا مرگ قرار دهند.

در عوض، پیش درآمد باید به بازیکنان این فرصت را بدهد که حسی نسبت به بازسازی، کنترل‌ها، جو و عمارت جن زده آن داشته باشند. THQ Nordic گفت که در حال بررسی است که آیا این پیش درآمد را در نسخه های فیزیکی بازی در پاییز امسال نیز قرار دهد یا خیر. Alone in the Dark در 25 اکتبر می رسد، درست به موقع برای طرفداران ترسناک که به دنبال مخفیگاهی برای هالووین هستند.

بازی اصلی دارای مبارزات بود، اما فقط حداقل. بازیکنان می‌توانستند با مشت‌ها با هیولاها مبارزه کنند و حتی اسلحه‌ها را بیابند و از آن استفاده کنند، اما به عنوان یکی از اولین بازی‌هایی که شخصیت‌های چند ضلعی داشت، فناوری بازی‌های ویدیویی هنوز در مراحل اولیه بود. مبارزات زیادی وجود نداشت، و اگر قرار بود صادقانه به بازسازی مدرن ترجمه شود، آنچه وجود داشت، بسیار اساسی در نظر گرفته می شد. در نتیجه، دو قهرمان نسخه 2023 می توانند با استفاده از مجموعه ای از سلاح ها و مقابله مستقیم با دشمنان، به گونه ای از خود دفاع کنند که برای پیشکسوتان این ژانر آشنا باشد.

بخوانید  EA 6 درصد از کارگران خود را اخراج و بازسازی می کند

پس چه چیزی Alone in the Dark را از یک زمین بازی شلوغ که اینگونه به نظر می رسد و بازی می کند متمایز می کند؟ چهره‌های معروف لمس خوبی هستند، اما یکی از نمایندگان ناشر THQ Nordic به من گفت که در واقع لحن بازی است که آن را از سایر بازی‌های ترسناک بقا متمایز می‌کند. این نماینده گفت: “در حالی که در هسته خود، یک داستان ترسناک است، فضایی برای طنز و کمی … عجیب و غریب (از یک جهت خوب) نیز وجود دارد.” “و در حالی که بسیاری از بازی های دیگر بیشتر به بخش “ترور” از وحشت بقا می پردازند، ما خود را بیشتر در داستان ترسناک روانشناختی می بینیم. از این نظر، ما خوش شانس هستیم که دیوید هاربر و جودی کامر را در کشتی داریم که بازی های طلسم کننده آنها خواهد بود. بر همه کسانی که برای تجربه داستان اینجا هستند پیروز شوید.”

تنها در تاریکی چهره‌های ستاره‌ای را می‌شناسید و یک عمارت خالی از سکنه را می‌شناسید که از نزدیک با آن آشنا می‌شوید.
تنها در تاریکی چهره‌های ستاره‌ای را می‌شناسید و یک عمارت خالی از سکنه را می‌شناسید که از نزدیک با آن آشنا می‌شوید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

تیم بازی در طول یک جلسه پرسش و پاسخ که پس از ارائه عملی انجام شد، در هسته خود، Alone in the Dark یک داستان خانه خالی از سکنه است. بازیکنان داستان ترسناک گوتیک جنوبی را با حرکت در عمارت جن زده او، حل معماها و نبرد با موجودات ساکن آنجا کشف خواهند کرد. در لحظاتی که دیدم، تقریباً شبیه به یک Resident Evil مدرن یا سایر مجموعه‌های ترسناک سه‌بعدی بیش از حد به نظر می‌رسید.

آلبوم عکس

تحریریه مجله بازی یک گیمر