Alone In The Dark اولین تخفیف بزرگ خود را برای PS5 و سری Xbox دریافت می کند

جایی که برخی بازی بد را می بینند، برخی دیگر طلای ناقص را می بینند. این ممکن است مورد شما با Alone in the Dark باشد، بازسازی یک بازی کلاسیک ترسناک بقا که نقدهای خوبی دریافت نکرد. حتی با وجود قدرت ستاره جودی کامر و دیوید هاربر، بررسی‌ها نسبت به این راه‌اندازی مجدد چندان مطلوب نبوده است، اما اگر می‌خواهید خودتان آن را بررسی کنید، حداقل می‌توانید همین الان تخفیف بسیار زیادی دریافت کنید. تنها در تاریکی به طور معمول 60 دلار در حال حاضر با قیمت 40 دلار به فروش می رسد.

تنها در تاریکی
تنها در تاریکی

خرید Alone in the Dark برای PS5

خرید Alone in the Dark برای سری Xbox

در آمازون، والمارت و Best Buy، نسخه PS5 به 40 دلار کاهش یافته است که در مجموع 20 دلار صرفه جویی خوبی دارد. نسخه Xbox Series X نیز با قیمت 40 دلار در دسترس است، اما فقط در Best Buy.

Alone in the Dark دارای عناصر جذابی است، زیرا داستان واقعی، تاریخچه فراوان و احترام به مواد اولیه آن، آن را به یک بازی ترسناک سرگرم‌کننده در قرن نوزدهم تبدیل کرده است.

جایی که بازی شکست می‌خورد، انتخاب ناهموار پازل‌های آن است، زیرا این پازل‌ها از بسیار دشوار تا کسل‌کننده و مبهم هستند. مبارزه قابل قبول است و بازیگران برای کمک به فروش داستان بازی عملکرد موثری ارائه می دهند، بنابراین اگر به داستان و داستان علاقه مند هستید ممکن است اوقات خوبی را سپری کنید.

“این اولین تلاش برای احیای Alone in the Dark نیست، و احتمالا آخرین هم نیست، اما این تلاشی نیست که نام سریال را با بزرگان تمام دورانی که او در الهام بخشیدن به آن کمک کرده است، قرار دهد. مقام اول.” مارک دیلینی در نقد GameSpot's Alone in the Dark نوشت.

بخوانید  Call Of Duty: MW3 Zombies – Comment débloquer des failles d'éther sombre et de nouveaux schémas

برای معاملات بازی های بیشتر، GameStop در حال حاضر یک خرید دو، یک فروش رایگان در بازی های دست دوم ارائه می دهد، پیش خرید TopSpin 2K25 قبل از عرضه تخفیف داده می شود، و Armored Core 6: Fires of Rubicon همچنان با قیمت 30 دلار به فروش می رسد. زمان در حال اتمام است .

تحریریه مجله بازی یک گیمر