Age Of Wonders 4 برای رایانه شخصی تخفیف داده می شود

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

تنها یک هفته تا تاریخ انتشار بازی Age of Wonders 4 در 2 می باقی مانده است و گیمرهای رایانه شخصی می توانند به لطف Fanatical، بازی استراتژی بعدی را با تخفیف قبل از عرضه پیش خرید کنند.

Age of Wonders 4 جدیدترین بازی از سری استراتژی های طولانی مدت است که ساخت امپراتوری 4X را با مبارزات نوبتی تاکتیکی و مکانیک های RPG ترکیب می کند. بازیکنان با کنترل یکی از جناح های مختلف فانتزی بازی شروع می کنند و قلمرو خود را از طریق اکتشاف، دیپلماسی و جنگ گسترش می دهند. Age of Wonders 4 عناصر RPG بیشتری را نسبت به ورودی‌های قبلی ترکیب می‌کند، و به بازیکنان کنترل بیشتری بر ارتش‌های خود و گزینه‌های سفارشی‌سازی جدید برای شخصی‌سازی ظاهر شخصیت مستقل خود و همچنین امکان روایت عمیق‌تر برای ساخت هر بازی می‌دهد.

Age of Wonders 4 Premium Edition همچنین شامل یک Expansion Pass (که چهار الحاقیه DLC آینده بازی را پوشش می دهد) و مجموعه لباس Archmage می باشد. بازی و تمامی کدهای DLC اضافی از طریق Steam باز می شوند.

پیش‌سفارش‌های هر یک از نسخه‌ها شامل چهار آیتم درون بازی به عنوان پاداش پیش‌خرید نیز می‌شود:

  • خط کش آریک رکس
  • ست زره بشقاب شیر
  • تاج انتخاباتی
  • کیپ امپراتوری

این پیشنهاد 13 درصدی برای پیش‌سفارش برای نسخه Steam بازی Age of Wonders 4 اعمال می‌شود و قیمت آن را کاهش می‌دهد. نسخه استاندارد age of wonders 4 برای 43.49 دلار (به طور معمول 50 دلار) و نسخه ممتاز فقط 78.29 دلار (معمولا 90 دلار).

بخوانید  سازندگان متروید قصد دارند یک بازی با الهام از XCOM بسازند

Age of Wonder 4 در تاریخ 2 می برای PC، PS5 و Xbox Series X|S منتشر می‌شود. همراه با Steam، نسخه رایانه شخصی در فروشگاه های Epic Games، Microsoft Store و GOG نیز موجود است.