Adult Swim روابط خود را با جاستین رویلند، ریک و مورتی قطع می کندAdult Swim اعلام کرده است که روابط خود را با جاستین رویلند، خالق ریک و مورتی قطع کرده است. اتهامات خشونت خانگی علیه رویلند در اوایل ماه جاری منتشر شد. Adult Swim می گوید علیرغم جدایی Roiland، ریک و مورتی ادامه خواهند داد.

این شبکه در توییتی از اکانت رسمی توییتر ریک اند مورتی نوشت: «Adult Swim به همکاری خود با جاستین رویلند پایان داد. “ریک و مورتی ادامه خواهد داد. تیم با استعداد و فداکار سخت مشغول کار در فصل 7 هستند.”

کمدی علمی تخیلی موفق Adult Swim در سال 2018 سفارش 70 قسمتی دریافت کرد و قراردادهای جدیدی با خالقان رویلند و دن هارمون امضا کرد. سازمان‌های درگیر در دیگر پروژه‌های جاری و اخیر رویلند مداخله نکردند. این شامل Hulu، که میزبان Solar Opposites است که توسط Roiland ساخته شده است، و Squanch Games، که توسط Roiland بنیانگذاری شد و اخیرا High On Life منتشر شده است، که در آن Roiland چندین شخصیت را بازی می کند، می شود. قبل از این، Roiland همچنین صداپیشگی دو شخصیت اصلی ریک و مورتی را در میان دیگران ارائه می‌کرد و در حال حاضر صداپیشگی Korvo و شخصیت‌های دیگر در Solar Opposites را بر عهده داشت. رویلند همچنین مجری و تهیه کننده اجرایی در هر دو برنامه بود.

اولین بار توسط NBC News گزارش شد، رویلند در 12 ژانویه به جرم خشونت خانگی در اورنج کانتی، کالیفرنیا متهم شد. رویلند در این حادثه که شامل یک مورد حمله خانگی با صدمه بدنی و یک مورد حبس کاذب با تهدید، خشونت، کلاهبرداری و/یا فریب است، در سال 2020 اعتراف کرده است. او در ماه اوت دستگیر و با قرار وثیقه 50000 دلاری آزاد شد. 2020 و در اکتبر 2020 محاکمه شد، با یک دستور حمایتی که در اکتبر 2020 ارائه شد. رویلند در 12 ژانویه برای یک جلسه رسیدگی مقدماتی در دادگاه حاضر شد. دادگاه در 27 آوریل دوباره تشکیل خواهد شد.

ریک و مورتی با دن هارمون به عنوان مجری برنامه ادامه خواهند داد و انتظار می‌رود صداها دوباره پخش شوند. سفارش 70 قسمتی سریال را تا فصل 10 ادامه می دهد. فصل 6 پاییز گذشته از شبکه Adult Swim پخش شد و فصل 7 هم اکنون در حال تولید است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.