9 شرکت کننده غافلگیر کننده احتمالی برای WWE Royal Rumble 2023

سی و ششمین رویال رامبل قرار است در روز شنبه، 28 ژانویه 2023 در Alamodome در سن آنتونیو، تگزاس به عنوان بخشی از جشن 30 سالگی Alamodome برگزار شود. برنده رامبل یک عنوان خودکار رسلمنیا را در برابر قهرمانی به انتخاب خود کسب می کند. در حال حاضر مشخص نیست که آیا برنده مسابقات مردان می تواند عنوان انفرادی را انتخاب کند یا قهرمانی جهانی بی چون و چرای جمعی را که رومن رینز تقریباً یک سال است برگزار کرده است.

Rumble همچنین برای معرفی ستاره های جدید به مخاطبان WWE و همچنین برای بازگشت هنرمندان فعلی پس از یک غیبت طولانی استفاده می شود. ما می دانیم که کودی رودز پس از نزدیک به هفت ماه دوری پس از بهبودی از پارگی عضله سینه بازمی گردد، اما چه کسی دیگری می تواند وارد رینگ شود و جهان WWE را شوکه کند؟ در اینجا نه ستاره ای وجود دارد که می توانند ظاهر شوند و از آن راهرو به سمت رامبل بروند.

پرداخت به ازای نمایش رویال رامبل 2023 دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو ای در راه است و در حال حاضر چندین کشتی گیر در بین 30 مرد و زن حاضر در این رویداد، ضربات خود را به دست آورده اند. کوفی کینگستون، سانتوس اسکوبار، ریکوشت، آستین تئوری، ست رولینز، بابی لشلی، بارون کوربین، ری میستریو، گانتر، کودی رودز و اوموس همگی مدعی مسابقه مردان بودند. لیو مورگان، کندیس لری، رئا ریپلی و راکل رودریگز در مسابقه زنان شرکت خواهند کرد و دومی اولین بازی رامبل را انجام داد.