343 Industries به ساخت داستان Halo و بازی های چند نفره ادامه می دهد


پس از انتشار شایعاتی در مورد آینده سری Halo، Studio 343 Industries وی در این خصوص بیانیه ای صادر کرد و آنها را رد کرد.

استودیو 343 صنایع تایید کرد که شایعات در مورد وضعیت استودیو و ارتباط آن با آینده سریال Halo کاملاً دروغ است. پس از اعلام اخراج 343 Industries، ادعاهایی وجود داشت که این استودیو به طور مستقل روی بازی های آینده Halo کار نخواهد کرد. اما اکنون مشخص شده است که آن صحبت ها اشتباه بوده و رئیس آن استودیو بیانیه ای در رابطه با آن شایعات در توییتر منتشر کرده است.

مدتی است که پس از اخراج های اخیر، طرفداران نگران آینده سری Halo هستند. واضح است که این سری از زمان عرضه بازی Halo Infinite با مشکلاتی روبرو بوده و تعداد بازیکنان در بخش چند نفره نیز کاهش قابل توجهی داشته است. شایعات مربوط به محتوای تک نفره جدید برای Halo Infinite نیز تکذیب شده است. حال مدیر استودیو 343 Industries تایید کرده است که قسمت های داستانی و چند نفره بازی در آینده توسط این استودیو ساخته خواهد شد.

پیر هینتزه، رئیس 343 در بیانیه خود نوشت: “هیلو و مستر چیف اینجا هستند تا بمانند.” 343 Industries به توسعه Halo در حال حاضر و در آینده ادامه خواهد داد، از جمله داستان های حماسی، چند نفره و موارد دیگر که Halo را عالی می کند. »

بیانیه 343 Industries در مورد آینده گروه هیلو

از زمانی که 343 در سال 2012 مدیریت Halo را به دست گرفت، در میان طرفداران قدیمی این مجموعه نارضایتی وجود داشت. گروهی از طرفداران بازی آن را یک تصمیم منفی دانستند که باعث شد بانجی، سازنده اصلی سری و سازنده بهترین نسخه های سری Halo، مسئولیت توسعه بازی را بر عهده بگیرد.

پس از شایعاتی مبنی بر واگذاری کنترل سریال به 343، برخی از طرفداران خوشحال شدند و در شبکه های اجتماعی مانند Reddit، طرفداران هاردکور Halo از باقی ماندن سریال در دستان 343 ابراز ناراحتی کردند.پس از اخراج کارکنان این استودیو، برخی سازندگان سابق Halo از مایکروسافت انتقاد کردند.